0

Zážitky pro rodinu

Podívejte se na naši nabídku zážitků pro rodinu a vyberte si ten pravý pro vás. Nabízíme rozličné zážitky, které si užije každý člen rodiny. S rodinou můžete vyrazit za zážitky o prázdninách nebo jim je věnovat jako originální dárek.

Zážitkové pobyty pro rodinu

Sbalte rodinku a vyrazte na hezkou dovolenou s naším poukazem na víkendový pobyt. Vybírejte z mnoha lokalit, které nabízíme, a užijte si víkend v jednom z luxusních hotelů. Zvolit si můžete pobyty podle své chuti a podle toho, jaké zážitky právě Vaši rodinu lákají – wellness, sport, relaxace.

Nebo můžete půjčit děti babičce a vyrazit na romantický víkendový pobyt jen se svou drahou polovičkou. Silné zážitky stmelují, vydejte se za dobrodružstvím, proleťte se v oblacích balonem a buďte si s rodinou blízcí tak, jako nikdy dříve.

Zážitky u Vás doma

Nechce se Vám za zážitky cestovat? Nabízíme také poukazy na zážitky pro rodinu, které se konají přímo u Vás doma. Můžete se například naučit připravovat pravé japonské sushi nebo něco pikantního z thajské kuchyně, profesionální kuchaři uvaří přímo ve Vaší kuchyni. Svolejte příbuzenstvo a uspořádejte pravou pokerovou párty u Vás v obýváku, hru Vám povede zkušený profesionální krupiér.

Zážitky pro rodiny s dětmi

Podívejte se na naše tipy na zážitky pro celou rodinu. V kategorii „děti“ najdete řadu zážitků, které si Vaše ratolesti určitě užijí. Udělejte si rodinný víkend v aquaparku v Praze, naučte své děti základy lezení nebo golfu. Starší určitě ocení dobrodružné odpoledne plné napínavých her a soutěží. Uvidíte, že Vaše děti se budou bavit v přírodě více než doma u počítače.

Originální dárek pro rodinu

Věnujte poukazy na zážitky pro rodinu jako dárek k Vánocům nebo narozeninám. Budete originální a překvapíte celou rodinu něčím neobvyklým. Dárkový certifikát zabalíme do hezké krabičky a připojíme průvodní dopis, na který můžeme přidat Vaše osobní věnování nebo přání. Balíček doručíme na Vámi určenou adresu do druhého pracovního dne. Zážitkové dárky potěší všechny členy rodiny.

Skoncujte s nudnými rodinnými víkendy u televize a vyrazte s rodinou za dobrodružstvím! Vyberte si z naší nabídky zážitků pro rodinu a užijte si s Vašimi blízkými netradiční chvíle, budete mít na co vzpomínat.