0

Zážitky pro rodiče

Věnujte rodičům originální dárek a vyberte pro ně některý z netradičních zážitků z naší nabídky. Naše agentura nabízí zážitky všeho druhu po celé České republice, takže jistě najdete ten pravý právě pro vaše rodiče.

Zážitky pro dva

Skvělým tipem na zážitky pro rodiče jsou zážitky pro dva, které si obdarovaní užijí společně. Mezi takové zážitky patří naše víkendové pobyty, relaxační balíčky v lázních, společné masáže nebo pohádkové lety balonem. Nic se nehodí lépe na oslavu výročí dlouholetého vztahu než sklenička šampaňského vysoko v oblacích.

Gurmánské zážitky

Jak lépe poděkovat rodičům za to, že se po dlouhá léta starali o to, abyste měli plný žaludek, než jedním z gurmánských zážitků z naší nabídky? Zážitková gastronomie je populární u nás i ve světě, dopřejte rodičům originální večeři ve středověkém stylu nebo jim přímo domů pozvěte mistra japonské speciality sushi. Gastro zážitky jsou oblíbené mezi našimi tipy na dárky pro rodiče.

Opravdu originální zážitky

Překvapte své rodiče opravdu originálními zážitky! Nabízíme takové dárky pro rodiče, na které budou vzpomínat ještě hodně dlouho. Zážitky, jako luxusní den na jachtě, pronájem přepychového vozu nebo soukromý let balonem, jim jistě vyrazí dech. Naše netradiční zážitky s vtipem, jako je pasení ovcí v Beskydech, drbání zad nebo popelářský den doporučujeme pro rodiče, kteří mají smysl pro humor.

Zážitkové dárky se hodí pro každou příležitost. Darujte zážitky rodičům k Vánocům, narozeninám nebo společným výročím a přesvědčte se o tom, jakou udělají radost.

Zážitky od ESENNCE.cz

Jsme jedna z nejstarších zážitkových firem, působících na českém trhu. Vždy se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků. Dodavatele zážitků si pečlivě vybíráme, abychom zajistili vysokou kvalitu námi nabízených služeb. Poukazy na zážitky posíláme zabalené v dárkové krabičce a doručujeme je již do druhého pracovního dne.