0

Zážitky pro milence

Věnujte nádherný dárek z lásky. Zážitky pro milence z naší nabídky se skvěle hodí jako dárky k výročí vztahu nebo jednoduše jako důkaz lásky. Užijte si nezapomenutelné chvíle ve dvou při romantické masáži, vyhlídkovém letu nebo na víkendovém pobytu plném romantiky.

Relaxace ve dvou

U masáže se člověk příjemně uvolní, odpočine si a dá odpočinout svalům. Pokud ovšem absolvujete masáž ve dvou, ihned dostane tento zážitek nový rozměr. Sdílejte pocity uvolnění a odpočinku se svojí drahou polovičkou. Dopřát si můžete ve dvojici klasickou thajskou nebo voňavou čokoládovou masáž. Na zámku Mcely je pro páry připravené celé odpoledne plné relaxace v luxusních prostorách zámeckého hotelového spa a přilehlého anglického parku. Stále oblíbenější jsou pivní lázně, které můžete navštívit na osmi místech v ČR a užít si blahodárnou koupel ve společné prostorné vaně s volnou konzumací místního zlatého moku.

Užijte si víkend se svou láskou

Víkendová relaxace nemusí znamenat jen gauč a televizi. Vezměte svoji lásku na romantický víkend plný zážitků. Strávit můžete pár dní na zámku, v nadstandardním wellness hotelu nebo třeba netradičně na vysílači Praděd. V nabídce víkendových pobytů najdete něco pro každého. Romantické víkendy plné relaxačních procedur, dobrého jídla a odpočinku jsou oblíbené zážitky pro milence z celé České republiky.

Zážitky pro milence od Esennce

Zážitková agentura ESENNCE.cz je jedna z předních českých firem zabývajících se zprostředkováním zajímavých zážitků. Proč si vybrat nákup právě zde? ESENNCE.cz je držitelem certifikátů APEK Certifikovaný obchod, Ověřeno zákazníky a Garance nákupu. Několik let po sobě ji zákazníci zvolili vítězem soutěže ShopRoku, prestižní soutěže českého Internetu. Kvalita dodavatelů, vstřícnost k zákazníkům a možnost výměny zážitku za jakýkoliv jiný z nabídky – to jsou největší výhody nákupu u ESENNCE.cz.