Zážitky pro dva

Dopřejte si nebo darujte originální zážitky pro dva z nabídky naší agentury na zážitky. Máme velký výběr zážitků pro dva po celé ČR.

Myslíte, že zážitky pro dva jsou jen pro zamilované nebo pro ty, kteří to jeden bez druhého nevydrží ani den? Vůbec ne.

Zážitky pro dva jsou také pro každého, kdo chce společně sdílet radost svoji nebo partnerovu. Někdy jsou zážitky pro dva vhodné i pro někoho, kdo nemá odvahu se do něčeho pustit sám. Zážitky pro dva si můžeme rozdělit do kategorií jako romatické zážitky pro dva, adrenalinové zážitky pro dva atd.

Pokud darujete zážitky pro dva, obdržíte poukaz na daný zážitek v luxusní dárkové krabičce. V dárkové krabičce je také průvodní dopis pro obdarované se všemi informacemi k zážitku a s Vaším osobním věnováním. Obdarovaní si následně sami domluví termín prožití zážitku, který od Vás dostali.

Romantické zážitky pro dva

Romantika není jen pro ty, co jsou na začátku vztahu, není vyhrazena ani těm, kteří stále cítí lásku jeden ke druhému. Romantické zážitky pro dva jsou určeny všem, kteří chtějí společně prožít něco kouzelného. Někdo dá přednost luxusnímu ubytování jako například noc v Martinském paláci a někdo vsadí na klasiku v podobě relaxačního wellness víkendu pro dva. Romantické zážitky pro dva nemusí být pouze o pohodě a klidu, ale může mít podobu bláznivých kousků a překonávání sebe sama nebo toho druhého. Více se dočtete v odstavci s příznačným názvem víkendy pro dva aktivní.

Relaxační zážitky pro dva

Zážitky pro dva v podobě pobytu na nějakém zajímavém místě, kde se dá regenerovat a načerpat síly, jsou velice oblíbené nejen proto, že se vždy osvědčili. Každý z nás potřebuje odpočinek a pokud se v týdnu pro pracovní vytíženost nevidíte s partnerem tolik jak by jste si přáli, víkendy pro dva jsou ideální příležitostí, jak oba nedostatky odstranit. Relaxační víkend pro dva může mít například podobu zážitku luxusní bublinky, nebo víkend v pivních lázních. Výše zmiňovaný wellness víkend pro dva je také neopakovatelným zážitkem.

Pokud nehledáte víkend vyzkoušejte nebo darujte jako originální dárek například thajskou masáž pro dva, čokoládovou masáž pro dva nebo pivní lázně pro dva. Všechny tyto zážitky pro dva Vám přinesou příjemnou relaxaci, kterou si užijete společně ve dvou.

Adrenalinové zážitky pro dva

Patříte mezi ty, kteří nevydrží chvilku na jednom místě? Proležený víkend v perličkové lázni nebo na masérském lehátku je pro vás ztráta času? Pak právě pro vás máme zážitky pro dva v podobě adrenalinových zážitků. Můžeme začít u zážitku den na jachtě, pokračujeme přes zorbing a pokud hledáte více aktivit v jednom dni vyzkoušejte adrenalinový den Šumava nebo adrenalinový den Krkonoše. Jiný druh adrenalinu pocítíte při letu balónem pro dva nebo vyhlídkovém letu pro dva.

Zážitky pro dva

Mají vaši rodiče výročí a vy je chcete nějak překvapit? Jdete na svatbu a nemůžete najít vhodný svatební dar? Pro všechny podobné situace jsou nejvhodnější zážitky pro dva, něco co mohou sdílet nebo užívat společně. Oslavenci jsou aktivní a hledají nové zážitky? Dejte jim něco, nač dlouho nezapomenou. Třeba let balónem pro dva, nebo den na jachtě pro dva. Pro starší a ty, kteří mají rádi klid a pohodu jsou tu zážitky thajská masáž pro dva, pivní lázně Praha pro dva, nebo krkonošská relaxace.

Zážitky pro dva a více lidí

Zážitky pro dva vás zaujaly, ale raději byste podnikli něco ve více lidech? I takové zážitky zde najdete. Doporučujeme rychlý člun, který můžete absolvovat ve čtyřech, stejně jako jachting na zkoušku nebo zážitek zdolejte skalní stěnu.

Ať už vyberete cokoliv, věříme, že zážitky splní vaše očekávání.

Nejnovější články

Zážitky pro milence

Věnujte nádherný dárek z lásky. Zážitky pro milence z naší nabídky se skvěle hodí jako dárky k výročí vztahu nebo jednoduše jako důkaz lásky. Užijte si nezapomenutelné chvíle ve dvou při romantické masáži, vyhlídkovém letu nebo na víkendovém pobytu plném romantiky.

celý článek

Romantický zážitek pro dva

Darujte z lásky romantický zážitek pro dva. Nejlepší dárek pro zamilované je zážitek plný romantiky, který si užijete spolu se svou polovičkou. Vyberte si z nabídky romantických pobytů, gurmánských zážitků nebo pohádkových vyhlídkových letů v lokalitách po celé České republice.

celý článek

Originální zážitky pro dva

Nabízíme originální zážitky pro dva. Pokud hledáte dárek pro dvojici nebo jestli už Vás nebaví vymýšlet, kam pojedete příští víkend, nebo co byste mohli podniknout, až budete mít volno a venku bude hezky, máme několik nápadů.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.