0

Wellness víkend pro ženy

Vyrazte na báječný wellness víkend pro ženy. Užijte si krásné ubytování, výborné jídlo a spoustu příjemných wellness procedur. Wellness víkend pro ženy můžete věnovat svým blízkým, překvapte je originálním dárkem!

Wellness víkend plný relaxace

Toužíte prožít pár dnů, kdy se budete starat jen a jen o sebe? Nebo ještě lépe, budou se o vás starat profesionálové? Vyjeďte si na wellness víkend pro ženy, kde vás čekají masáže, koupele, vířivky a další procedury prospěšné pro tělo i duši. Vezměte kamarádku nebo maminku a užijte si dámský víkend plný relaxace.

Wellness víkend pro ženy jako dárek

Věnujte wellness víkend pro ženy jako netradiční dárek vaší manželce, mamince nebo kamarádce. Každá žena ocení víkend plný luxusní relaxace a odpočinku. Vyberte takový víkend, který se obdarované bude líbit, nabízíme wellness víkendy po celé České republice. Certifikát na zážitkový víkend pro ženy s wellness vám zabalíme do dárkové krabičky a spolu s hezkým průvodním dopisem doručíme na vaši adresu.

Zážitkové víkendy od ESENNCE.cz

Agentura ESENNCE.cz je jedna z nejstarších zážitkových firem působících v České republice. Několikanásobný vítěz kategorie dárky a zážitky soutěže Shop Roku vám přináší jen ty nejlepší zážitky od špičkových dodavatelů. Zvláště zážitkové víkendy jsou pečlivě vybírány tak, aby byla zajištěna kvalita a atraktivita pobytového balíčku.