0
Mám poukaz

Víkendové pobyty v pivních lázních

Připravili jsme pro Vás ucelený přehled všech víkendových pobytů v pivních lázních, které jsou aktuálně nabízeny.

U nás si můžete objednat pobyt v 8 různých pivních lázních České republiky. V nabídce máme kompletně všechny pivní lázně, abyste měli možnost zvolit si pro Vás právě ty nejbližší či nejlákavější.

Nabízíme poukazy na víkendové pobyty v těchto pivních lázních: Rožnov, Chodová Planá, Plzeň, Tábor, Bahenec, Štramberk, Ostrava, Karlovy Vary.

Pivní lázně Chodová Planá

Na západě Čech v obci Chodová Planá se nachází největší pivní lázně na světě. Využívá se zde k pivním koupelím ozdravná minerální voda v kombinaci s pravým černým koupelovým pivem. V pivních lázních Chodová Planá si můžete užít 3 dny a 2 noci v krásném hotelu u Sládka, který je umístěn přímo v areálu místního rodinného pivovaru Chodovar. Na místě jsou kromě pivních lázní poskytovány i masáže a samozřejmostí je prohlídka místního pivovaru. Za zmínku stojí krásné okolí, které si užijí především milovníci přírody.

Pivní lázně Plzeň

Letos v září byly otevřeny první pivní lázně v Plzni, ve světové pivní metropoli. Lázně byly vybudovány ve sklepních prostorách pivovaru Purkmistr. Vybavení je luxusní a moderní, rozhodně uspokojí i náročné zákazníky. V areálu hotelu Purkmistr se nachází restaurace, bowlingová dráha a wellness salon. Hotel se nachází přímo v areálu pivovaru Purkmistr a poskytuje luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkových pokojích.

Pivní lázně Tábor

Nejen Jihočeši mohou navštívit pivní lázně ve starobylém Táboře. Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu v nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojích. Součástí pobytového balíčku v pivních lázních Tábor je mimo samotné pivní koupele s neomezenou konzumací piva také finská sauna, bazén a půlhodinová relaxace na speciálním lůžku s ovesnou slámou.

Pivní lázně Rožnov

Jedny z nejnavštěvovanějších pivních lázní se nachází v podhůří Beskyd v Rožnově pod Rahoštěm. Rožnovské pivní lázně lázně jsou známy tím, že spojují tradiční a alternativní přístupy k lázeňství a fyzioterapii. Pivní lázni předchází bylinné předehřátí v páře, další zahrnuté procedury jsou masáž zad a šíje, intenzivní detoxikační zábal a relaxace na lůžku po koupeli. Lázně jsou luxusně zrekonstruované a nachází se přímo v areálu Rožnovského pivovaru.

Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Bahenec provozované v Jablunkově, v nejvýchodnějším cípu České republiky patří do skupiny Bier Bottich Bad, patentově chráněné celoevropské sítě pivních lázní. Ubytujete se zde ve wellness hotelu Bahenec, který vyhrál prestižní soutěž Hotel roku v regionu Moravskoslezský kraj. Po celou dobu pobytu v pivních lázních Bahenec je k dispozici vnitřní bazén a kromě tradičních pivních lázní s neomezenou konzumací piva během koupele, je v balíčku zahrnuta také hodina finské sauny a relaxace na slámovém lůžku.

Pivní lázně Štramberk

Na Valašsku v malebném horském městečku Štramberk, které je také nazýváno Moravský Betlém, se na náměstí nachází pivní lázně se solnou jeskyní. Přímo na náměstí stojí také hotel Štramberk a Penzion Jaroňkova pekárna, kde je návštěvníkům pivních lázní zajišťováno ubytování. Součástí víkendového balíčku v pivních lázních Štramberk je také volný vstup do Muzea starých tisků, lidové keramiky a Panoptika pro 2 osoby. Pokud máte rádi tradiční lidovou architekturu a folklor, Štramberk si zamilujete.

Pivní lázně Ostrava

Ostravské pivní lázně jsou provozovány přímo na krásném zámku Zábřeh, který byl v roce 2007 slavnostně otevřen po rozsáhlé rekonstrukci. Po 400 letech zde byl také obnoven domácí pivovar a spuštěn byl i provoz luxusních pivních lázní Ostrava. Ubytování v zámeckém hotelu je stylové a komfortní, vybavení pokojů je moderní a přitom je zachována zámecká atmosféra. Kromě společné pivní koupele ve vaně pro dvě osoby si dopřejete masáž podle Vašeho výběru a relaxaci na lůžku s kyslíkovou terapií.

Pivní lázně Karlovy Vary

V Karlových Varech v těsné blízkosti vřídla, Grandhotelu Pupp a lázeňské kolonády sídlí pivní lázně, otevřené v roce 2011. Lázně jsou vybaveny ručně vyráběnými káděmi z dubového dřeva, kam se vejde až tisíc litrů blahodárné směsi minerální vody a pivních ingrediencí. Samozřejmá je neomezená konzumace piva Krušovice a následná relaxace na prostorném slámovém lůžku. Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maltézský kříž, který nabízí prostorné pokoje s nadstandardním vybavením. Víkend v pivních lázních v Karlových Varech si užijí i nároční hosté.

Víkendové pobyty, spojené s relaxačními procedurami v pivních lázních, získávají v posledních letech stále větší popularitu. Není se čemu divit, pivní lázně jsou příjemným a netradičním zážitkem a také originálním dárkem pro Vaše blízké. Zážitkové dárky jsou velmi oblíbené a hodí se darovat ke každé příležitosti.

Využijte naše tipy na netradiční víkendové pobyty a zajeďte si do pivních lázní. Naše agentura na zážitky spolupracuje jen se špičkovými dodavateli a dbáme na to, aby byl každý zákazník spokojen.