0

Romantické zážitky

Věnujte své drahé polovičce dárek, který nečeká. Objednejte romantický zážitek pro vás dva! Nabízíme romantické zážitky po celé České republice, vyberte si pro vás tu nejlepší lokalitu. Podívejte se na naši nabídku romantických zážitků, vyberte si a udělejte radost své lásce i sami sobě.

Příležitost pro romantický dárek

Zážitky plné romantiky se hodí darovat vždy, když chcete druhému ukázat, jak moc vám na něm záleží. Zážitky jsou originálním dárkem k výročí seznámení nebo svatby. Hodí se také jako vánoční nebo narozeninové dárky pro vaši milou nebo milého. Přemýšlíte čím obdarovat novomanžele? Romantický zážitek je ideální svatební dar!

Pobyty plné romantiky

Vyrazte se svojí láskou na víkend plný romantiky do jednoho z krásných hotelů, které nabízíme. Vyberte si pobyt podle svých představ. Lákají vás masáže nebo koupele v pivních lázních? Nebo raději trávíte čas aktivně a sportem? U nás si vybere romantický víkend každý.

Smyslné zážitky pro dva

Masáže a wellness procedury pro dvojice jsou skvělým zážitkovým dárkem pro každý zamilovaný pár. V pivních lázních si můžete dopřát koupel ve společné vaně, v luxusních salonech jsou pro vás připraveny společné masáže, při kterých potěšíte vaše smysly.

Netradiční romantické zážitky

Krásné a nevšední zážitky plné romantiky zažijete i jinde než v přepychovém hotelu. Pokud dáváte přednost akci před relaxací, připravili jsme pro vás tipy na romantické zážitky plné dobrodružství. Proletět v oblacích se můžete společně balonem, malým letadlem nebo vrtulníkem. Na jachtě se spolu proměníte v námořníky a naučíte se základy jachtingu pod vedením zkušeného kapitána. V luxusním automobilu si můžete udělat výlet, kam jen se vám bude chtít.

Znáte zážitkovou agenturu ESENNCE.cz?

Patříme mezi přední zážitkové firmy na českém trhu. Jsme stabilní společnost, bezpečný nákup a kvalitu našich služeb dokládají certifikáty Garance nákupu, Ověřeno zákazníky a APEC Certifikovaný obchod.