0

Pronájem vozů

Snili jste někdy o jízdě ve Ferrari, Porsche, Corvette a tak dále? Představovali jste si někdy, jak uháníte po cestách v jednom z těchto luxusních vozů? Nejste tak daleko od splnění snů a představ, jak by se mohlo na první pohled zdát. I když cena těchto luxusních aut často převyšuje hodnotu rodinného domu, máte jedinečnou možnost kterýkoliv z těchto vozů vyzkoušet a stát se jeho majitelem na dobu určitou.

Vozy na pronájem

Opravdu je z čeho vybírat. Na pronájem jsou čtyři modely Porsche (Carrera, Cayman S, Cayenne S, Boxster), tři modely vozu Ford (Mustang GT Cabrio, RS Roadsport, Caterham), Ferrari, Jaguar, Subaru, Nissan a Corvette. Nebudeme se tu rozepisovat o jejich výkonu a přednostech. Ti z vás, kteří o takovém autu sní, už stejně znají technické parametry zpaměti. Pro ostatní je důležité jen to, že jsou to auta zatraceně rychlá. Tyto vozy na pronájem vám budou přistaveny na vámi zvolené místo, a protože jde o ryze sportovní vozy, vejdete se tam maximálně vy a spolujezdec. Pronájem těchto vozů určitě není rodinná záležitost.

Pronajměte si luxusní vůz

Pronájem vozu je velice jednoduchý, je potřeba jen dodržet některá z kritérií. V první řadě je to minimální věk řidiče, ten je stanoven na 21 let s výjimkou vozu Corvette C6 (zřejmě pro jeho více jak 500 koní pod kapotou), kde je minimální věk řidiče 25 let. Podmínkou pronájmu je také vratná kauce v hodnotě 5% z ceny vozu (v případě pojistné události vaše spoluúčast, kterou nehradí pojišťovna). Tato kauce je mezi 40 a 90 tisíci korun, které samozřejmě nemusíte přinést v hotovosti, stačí, když podepíšete osobní směnku. Doba pronájmu je většinou na hodinu, dále pak na hodiny tři, na den nebo na víkend. Vámi vybraný vůz bude natankován po okraj nádrže a přistaven na vámi zvolené místo (doporučujeme okraj města, vyhnete se zácpám). Po přistavení pronajatého vozu následuje jeho prohlídka a krátké seznámení. Pak můžete usednout za volant a proměnit sen v realitu.

Pronájem vozu jako dárek

Pronájem vozu není jen pro ty, kteří si chtějí splnit sen. Velmi často je pronájem vozu pořizován za účelem, na okamžik někoho učinit nejšťastnějším na světě. Pronájem vozu jako dárek, patří mezi originální a nápadité řešení oslavy nebo významného výročí. Dovedete si představit, že mezi dárky, které právě rozbalujete, najdete certifikát na tento zážitek? Dovedete si představit, jak nevěřícně se tváří ten, komu jste tento zážitek věnovali? Synonymem pro tyto představy, bezpochyby nebude nic jiného, než čistá radost a upřímný pocit štěstí.

Už máte vybráno? Tak sešlápněte pedál.