0

Pivovar Purkmistr

Areál pivovaru Purkmistr v Plzni Černicích je místem, kde najdete zábavu i odpočinek.

Užijte si návštěvu pivních lázní Plzeň anebo věnujte poukaz na zážitek v pivovaru Purkmistr jako dárek.

 

Zážitky v Purkmistru

Vyberte si z naší nabídky zážitků v Plzeňském pivovarském dvoře. Odpočinout si můžete v pivních lázních, kde vás čekají blahodárné koupele v pivu. Pivní lázně Plzeň nabízíme jako zážitek pro jednu osobu, pro dvojici i jako víkendový pobyt.

Víkend můžete strávit v Purkmistru i jinak, v nabídce máme další tři varianty pobytových balíčků. Víkend pro dva s prohlídkou pivovaru, ochutnávkou piv, večeří a bowlingem, víkend s vařením piva, kdy se zúčastníte zajímavého procesu výroby, a wellness víkend pro dva plný relaxace a masáží.

Areál pivovaru Purkmistr

Pivovar Purkmistr se nachází na okraji Plzně v městské části Plzeň – Černice. Z centra Plzně se sem pohodlně dostanete do 10 minut autem nebo MHD. Co všechno najdete v nově zrekonstruovaném pivovarském dvoře? Kromě samotného pivovaru Pukmistr se zde nachází čtyřhvězdičkový hotel Purkmistr s kapacitou až 62 ubytovaných osob, stylová restaurace, bowlingová dráha a wellness centrum s pivními lázněmi. Zábavu i odpočinek zde najdou rodiny s dětmi, party přátel i senioři.

Beerspa a wellness centrum 

V krásných prostorách bylo vybudováno moderní wellness centrum se špičkovým vybavením. K dispozici je sauna i infrasauna, whirpool, pára a samostatné pivní lázně. Dopřát si můžete nejrůznější masáže a zábaly, manikúru i pedikúru.

Pivní lázně Purkmistr byly otevřeny na podzim 2012 jako první v Plzni. Jsou unikátní nejen svými koupelemi, ale také stylovým designem. Prostory byly navrženy tak, aby už jen pobyt v nich vzbuzoval pocit klidu a relaxace.