0
Mám poukaz

Pivovar Chodovar

Navštivte rodinný pivovar Chodovar, kde se již po staletí vaří výborné pivo. V areálu pivovaru jsou v provozu pivní lázně, rodinný hotel U sládka a výborné restaurace. Věnujte poukaz na pivní lázně nebo pobyt v Chodovaru jako dárek svým blízkým

Chodovar pivní lázně

V pivních lázních si odpočinete, načerpáte nové síly a užijete si báječný zážitek. Pivní koupel je připravena ze směsi minerální vody Ilsano, koupelového piva, pivovarských kvasnic, drcených bylin a chmelového mláta. Lázeň má příjemných 34 stupňů a užijete si ji celých 20 minut, což je optimální čas k aktivaci a regeneraci organismu, po lázni si dopřejete půlhodinku odpočinku na speciálním relaxačním lůžku.

Hotel u Sládka Chodová Planá

Uprostřed areálu pivovaru Chodovar Chodová Planá se nachází malebný Hotel u Sládka. Kromě pivních lázní, beeraria a restaurací je pro hotelové hosty také k dispozici relaxační wellness centrum s bazénem, saunou, léčebnými zábaly a masážemi. I v okolí je řada krásných míst, které stojí za navštívění – klášter Teplá, Mariánské lázně, zámek Bečov nebo hrad Loket. Po dni stráveném na hezkém výletě přijde vhod odpočinek v pivní koupeli a dobrá večeře v místní restauraci.

Zážitky v Chodovaru

V Chodové Plané můžete strávit víkend v pivních lázních, pobyt na jednu noc, nebo si objednat pouze procedury v pivních lázních a udělat si výlet na půl dne. Zážitky v Chodovaru můžete také věnovat jako dárek svým blízkým a přátelům. Poukaz na vybraný zážitek doplněný o průvodní dopis dostanete zabalený v dárkové krabičce, takže budete mít pěkný dárek rovnou připravený k věnování.