0

Originální zážitky pro dva

Nabízíme originální zážitky pro dva. Pokud hledáte dárek pro dvojici nebo jestli už Vás nebaví vymýšlet, kam pojedete příští víkend, nebo co byste mohli podniknout, až budete mít volno a venku bude hezky, máme několik nápadů.

Kdo už prošel většinu českých zámků, navštívil všechna ZOO v okolí, popřípadě sjezdil na kole nebo bruslích co se dalo, určitě nepohrdne něčím netradičním. A protože ve dvou se to lépe táhne, máme pro vás nachystané originální zážitky pro dva. A tím originální, myslíme opravdu originální. Věříme, že ať už se rozhodnete pro kterýkoliv, tak bude nezapomenutelný a pro další si zase přijdete k nám. Agentura na zážitky Esennce jich má plný rukáv.

 


DOPORUČUJEME:    ROMANTICKÝ VÍKEND     MASÁŽ PRO DVA      VEČEŘE PRO DVA      LET PRO DVA


 

Let balónem

Mezi netradiční a originální zážitky patří určitě let balónem. Ten také patří do kategorie těch nejromantičtějších zážitků vůbec. Let balonem má své kouzlo a podlehne mu každý, kdo to jednou vyzkouší. Určitě se jedná o zážitek na celý život. My jsme si toho vědomi a proto jako jediná agentura na zážitky poskytujeme let balónem se startem ve všech koutech České republiky. Jen pro vaši informaci, jde o města Brno, Praha, Benešov, Konopiště, Karlštejn, Pardubice, Plzeň, Olomouc, Ostrava.

Tandemový seskok

Zdá se někomu, že nejde o dost originální zážitek? Asi ne. Tandemový seskok padákem není pro každého. Vyžaduje odvahu a možná trochu bláznovství, řekněte sami, zdá se vám normální vyskočit z letadla jen skusem hadru na zádech? Ale teď vážně. Tandemový seskok padákem patří mezi adrenalinové zážitky a určitě není od věci si něco takového prožít ve dvou.

Masáže pro dva

Máte za sebou romantiku v podobě letu balónem a adrenalinový den s tandemovým seskokem? Jistě si chcete odpočinout. Pak jsou tu masáže. Stejně jako jinde, i zde platí, že ve dvou ... znáte to. Masáže pro dva jsou jako stvořeny pro požitkáře, nebo pro dva unavené. Dopřejte svému tělu chvilku regenerace a načerpejte novou energii. Ať už si vyberete například zážitek thajská masáž pro dva, nebo čokoládová masáž pro dva, věříme, že to nebude poslední masáž, kterou jste ve dvou absolvovali. Další masáže si můžete vybrat z kategorie masáže.

Víkend pro dva

Dopřejte si exkluzivní víkend pro dva. Zážitky, které nabízíme, nejsou jen ubytování na hotelu. Zážitky z kategorie víkend pro dva jsou něčím zvláštní, jsou na neobvyklých místech a jsou něčím originální. Víkend pro dva si nejen užijete, ale věříme, že na něj i dlouho nezapomenete. Opět pro vás máme něco extra, i když to není celý víkend ale jen jedna noc. Zážitek noc v Martinickém paláci exkluzivně nabízí pouze zážitková agentura Esennce. Firma Esennce je specialistou na zážitky.

Máte vybráno? Ať se rozhodnete jakkoliv, nejdůležitější je, že budete spolu a jeden pro druhého.