0

Dárky pro rodiče

Vyberte si z nabídky originálních zážitkových dárků pro rodiče. Vaši rodiče určitě ocení netradiční dárek, kterým zážitek rozhodně je.

Nabízíme různé typy zážitků po celé České republice, takže si vybere opravdu každý. U nás najdete adrenalinové zážitky pro rodiče dobrodruhy i relaxační zážitky pro milovníky pohody a odpočinku.

Tipy na dárky pro rodiče

Rodičům můžete věnovat společný dárek v podobě poukazu na zážitek pro dvě osoby. Vyberte pro ně některý ze zážitkových pobytů, relaxačních procedur v pivních lázních, romantických letů balonem nebo zážitkových večeří. Pokud by raději ocenili zážitek každý pro sebe, vyberte každému dárek přímo na míru. Maminka ocení masáže, zkrášlující a ozdravné procedury nebo netradiční kurzy vaření. Tatínkovi můžete dopřát jízdu v luxusních automobilech, řízení tanku nebo školu smyku. S našimi tipy na zážitky pro rodiče určitě najdete ten pravý. 

Udělejte radost originálními dárky

Když darujete zážitek, budete opravdu originální. Umožníte rodičům zažít něco nevšedního, na co budou ještě dlouho vzpomínat. Zážitkové dárky se výborně hodí ke každé příležitosti. Zejména jako dárek k výročí svatby či seznámení se báječně hodí víkendové pobyty pro dva. Zážitkem uděláte rodičům radost i k narozeninám, k Vánocům nebo jako nevšední poděkování.

Doručení a balení dárku

Dárkový poukaz na vybraný zážitek vám zabalíme do hezké krabičky a připojíme průvodní dopis, kam můžeme přidat vaše osobní věnování. Balíček doručí zásilková služba již do druhého pracovního dne na adresu, kterou si určíte. Budete tak mít dárek pro rodiče připravený přímo k věnování.