0

Dárky pro novomanžele

Originální a krásné dárky pro novomanžele – to jsou zážitky, které si spolu nevěsta a ženich užijí a budou na ně vzpomínat ještě při výročí zlaté svatby. Věnujte novomanželům zážitkový víkend pro dva, romantický vyhlídkový let nebo luxusní večeři při svíčkách.

Zážitky jako dárky pro novomanžele

Proč jsou zážitky skvělé svatební dary novomanželům? Za prvé, věnujete něco, co si oba užijí. Což v případě mixéru nebo čajového servisu lze jen těžko zaručit. Za druhé máte jistotu, že obdarovaní budou spokojení, i když se netrefíte do jejich vkusu nebo se jim sejde více stejných zážitkových dárků. Mají totiž možnost si zážitek vyměnit za takový, který si budou chtít užít raději.

Romantické dárky novomanželům

Romantiky si mladí novomanželé po svatbě často příliš neužijí. Čeká je zařizování bytu, psaní děkovných dopisů a vracení nechtěných svatebních darů. Věnujte jim proto jako dárek ke svatbě romantický zážitek, při kterém si užijí chvíle odpočinku jen v přítomnosti toho druhého. Darovat můžete třeba pěkný wellness víkend nebo pobyt v pivních lázních. Krásný zážitek pro zamilované je také masáž pro dva. Vybrat můžete klasickou thajskou nebo třeba voňavou čokoládovou.

Tipy na originální svatební dary

Darujte ženichovi a nevěstě dárek, který si budou pamatovat do konce života. Toho docílíte pouze s opravdu originálním nápadem. Proto jsme tu my s originálními tipy na svatební dary. Věnovat můžete adrenalinový zážitek jako je bungee jumping, kouzelný vyhlídkový let balonem nebo letadlem, nebo třeba vtipné pasení oveček v Beskydech. Popřemýšlejte, jaký dárek by novomanželům udělal opravdovou radost, překvapil je a pobavil, určitě takový najdete v naší nabídce zážitků.