0

Dárkové poukazy pro ženy

V naší nabídce najdete řadu zážitků, které jsou vhodné jako dárek pro ženy.

Obdarujte ženu dárkovým poukazem, věnujete jí originální dárek v podobě zážitku, který si užije a bude na něj dlouho vzpomínat. Dárkové poukazy pro ženu u nás zakoupíte jednoduše a rychle pomocí Vašeho telefonu nebo počítače.

Doručení dárkových poukazů

Všechny poukazy doručíme do druhého pracovního dne zabalené v hezké dárkové krabičce. Do krabičky s dárkovým poukazem přidáme také průvodní dopis s Vaším osobním věnováním, vyhotovený na kvalitním designovém papíře. Celou krabičku ozdobíme stuhami a takto zabalený dárkový poukaz pro ženu odešleme. Ušetříme Vám starosti s balením dárku, vše máte připraveno rovnou k darování.

Dárkové poukazy pro každou ženu

Z naší široké nabídky zážitků si určitě vyberete vhodný zážitek pro každou ženu. Zprostředkováváme rozličné zážitky adrenalinové, zážitkové pobyty na nejrůznějších místech, exotické i tradiční relaxace a masáže, nevšední sportovní, gurmánské a další zážitky. U nás si vyberete dárkový poukaz na zážitek pro ženu každého věku. Můžeme doporučit dárkové poukazy na oblíbené masáže s čokoládou nebo medem, víkendové pobyty v pivních lázních nebo zkrášlující procedury ve vybraných salonech.

Pokud si nejste jisti, jaký zážitek vybrat, obraťte se na naši telefonickou linku a my Vám s výběrem dárkového poukazu pro ženu rádi a ochotně poradíme. Nebo objednejte dárkový poukaz univerzální a nechte obdarovanou ženu si vybrat zážitek podle svého.