0

Dárkové poukazy pro přítelkyni

Přemýšlíte, čím obdarovat Vaši přítelkyni k Vánocům, narozeninám nebo výročí? Chcete jí věnovat něco neobyčejného a originálního, na co by ráda dlouho vzpomínala? Máme pro Vás tipy na dárkové poukazy pro přítelkyni, které jí umožní prožít netradiční zážitek.

V nabídce máme přes tři stovky zážitků roztříděných do dvanácti kategorií, takže jistě najdete ten pravý právě pro Vaši přítelkyni.

Nejrůznější dárkové poukazy pro přítelkyni

Vyberte si z naší nabídky krásných pobytů a pozvěte přítelkyni na romantický víkend. Darujte jí poukaz na let balonem, který slibuje výjimečný zážitek a krásnou vyhlídku. Nebo jí dopřejte trochu adrenalinu a pořiďte jí dárkový poukaz na tandemový seskok nebo bungee jumping. S našimi dárkovými poukazy přítelkyni rozhodně uděláte radost.

Dárkové balení poukazů

Dárkový poukaz pro Vaši přítelkyni automaticky zabalíme do hezké krabičky a připojíme také průvodní dopis, vytištěný na kvalitním designovém papíře, kam můžeme doplnit Vaše osobní věnování, které jistě přítelkyni potěší. Krabičku ovážeme stuhami a takto bude pro Vás dárkový poukaz připraven přímo k darování Vaší přítelkyni.

Výběr dárkového poukazu

Nevíte si rady s výběrem toho správného dárku pro přítelkyni? Vytočte naší telefonní linku a nechte si poradit, jaký dárkový poukaz pro přítelkyni objednat. Pomůžeme Vám s výběrem i objednávkou poukazu a vše vyřídíme během několika minut.


Nabízíme také možnost koupit pro přítelkyni některý z dárkových certifikátů univerzálních. Poskytujeme je v pěti variantách s různou hodnotou, takže si můžete vybrat podle Vašeho přání a možností. S univerzálním dárkovým poukazem si Vaše přítelkyně vybere z naší nabídky zážitek podle svého gusta.