0

Dárkové poukazy pro kluka

Každý kluk raději než ponožky nebo knihy dostává dárky, které jsou neobyčejné, originální a zábavné. Když je navíc takový dárek již z dálky cítit adrenalinem a dobrodružstvím, spokojenost je zaručena. Právě takové tipy na dárky Vám zde nabízíme.

Zážitkové dárkové poukazy pro kluka jsou výborným řešením originálního a netradičního dárku pro každého mladého muže.

Adrenalinové dárky pro kluka

Vzrušení a adrenalinový příval do krve jako v akčním filmu, poskytují naše zážitky z kategorie Adrenalin. Nechte obdarovaného zažít to, na co obvykle kouká jen v televizi. Objednejte pro kluka dárkové poukazy na seskoky padákem, bungee jumping, lety akrobatickými letadly nebo na zážitky s vojenskou tématikou – střelba, akční SWAT výcvik nebo jízda v Hummeru. Takové akční zážitky mu umožní stát se na den akčním hrdinou a zajistí dostatek historek, kterými se pak může chlubit před kamarády. Tohle jsou dárky, které kluci ocení!

Dárkové poukazy pro mladé požitkáře

Potřebujete spíše něco klidnějšího, kde by nemusel obdarovaný létat vzhůru nohama a překonávat svou odvahu? I pro Vás máme řešení. Věnujte klukovi dárkový poukaz na některý ze zážitků s pivní tématikou. Například takovou pivní lázeň s neomezenou konzumací piva a výbornou večeří v pivovarské restauraci ocení muži v každém věku. Zážitky, při kterých se člověk dobře nají, jsou oblíbenými dárky a jistě nikoho neurazí. Vyberte z našich tipů na gurmánské dárkové poukazy pro kluka ten pravý, podle jeho zájmů a chutí. A nezapomeňte, že láska prochází žaludkem!

Dárkové poukazy pro kluka na neuvěřitelné zážitky

Jednou za život by člověk měl zažít něco opravdu velkolepého. Vyrazte oslavenci dech některým z unikátních zážitků z naší nabídky. Doporučujeme pro kluka objednat  dárkové poukazy na lety balonem, půjčení luxusních aut, jízdy ve Ferrari nebo víkend strávený na jachtě.

Vtipné dárkové poukazy pro kluka

Pro šprýmaře máme v nabídce i zážitky s vtipem. Co takhle dárkový poukaz na zážitek pasení ovcí, den strávený v popelářském nebo silničářském kolektivu, kydání hnoje a péče o zvířata na farmě – takové dárkové poukazy kluka rozhodně pobaví.