0

Dárek ke svatbě

Věnujte jako dárek ke svatbě originální zážitek. Darujte kousek romantiky, adrenalinu, relaxace nebo požitku ve formě dárkového poukazu. Zážitky jako let balónem, masáž pro dva nebo romantický víkend pro dva udělají radost všem novomanželům.

Originální dárky ke svatbě

Buďte originální. Představte si, když se po řadě rozbalených přístrojů do domácnosti a žertovných předmětů dostanou novomanželé k vašemu dárku. Vezmou krabičku do ruky a možná si budou myslet, že jde o luxusní pralinky nebo další z řady elegantně zabaleného prádla. A pak krabičku otevřou a dozví se, že je čeká jízda ve Ferrari, let balónem nebo adrenalinem nabitý tandemový seskok. Každá nevěsta i ženich ocení originální dárek ke svatbě. O čem myslíte, že si budou všichni ještě za rok vyprávět?

Vtipné dárky ke svatbě

Koupi svatebního daru si můžete i užít a trošku se pobavit na účet novomanželů. Existují vtipné dárky pro novomanžele ke svatbě, které ovšem nevěstu a ženicha spíše uvedou do rozpaků, než by je pobavili. To se vám se zážitky nestane. Vtipné zážitkové svatební dary si užije každý, kdo má alespoň špetku smyslu pro humor. Stát se na jeden den popelářem, bagristou nebo pasáčkem ovcí je přece příležitost, která se mockrát v životě nepoštěstí.

Dárek ke zlaté a stříbrné svatbě

Zážitky můžete věnovat i jako dárek k výročí svatby. Jako dárek ke stříbrné svatbě se báječně hodí třeba let balonem pro dva nebo společná večeře v luxusní restauraci. Pivní lázně nebo relaxační víkend ocení i starší manželské páry a určitě si rádi užijí po letech takové malé líbánky. Dárek ke zlaté svatbě může být elegantní, důstojný a přitom originální. Věnujete-li zážitkový poukaz, určitě nic nezkazíte.