0

Vyhlídkové lety letadlem

Vychutnejte si na romantické chvíle při vyhlídkovém letu letadlem. Nechte se fascinovat krásou, která se skrývá vysoko v oblacích.

Vyzkoušejte vyhlídkové lety letadlem. Objednejte si vyhlídkový let letadlem a vydejte se brázdit nebeskou oblohu. Užijete si překrásný výhled na okolní krajinu. Zážitky ve vzduchu vás uchvátí. Na památku si můžete během letu pořídit fotky krajiny z ptačí perspektivy či natočit vlastní video. Poznejte krásy České republiky z nadpozemské výšky.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ:      PRAHA-KARLŠTEJN      BŘECLAV-VALTICE      BRNO      PILOTEM NA ZKOUŠKU

Darujte svým blízkým vyhlídkové lety letadlem

 

Rozveselte své kolegy, kamarády či rodinné příslušníky. Neopakovatelné vyhlídkové lety letadlem můžete totiž nejenom sami prožít na vlastní kůži, ale také darovat. Věnujte jim jako dárek poukaz na nezapomenutelný vyhlídkový let letadlem a umožněte jim také zažít překrásné chvíle v oblacích. Dejte jim dárek, na který budou vždy s láskou vzpomínat. Vyhlídkový let letadlem rozjasní život těm, na kterých vám záleží.

Poukazy na vyhlídkové lety letadlem

Všechny zážitky z kategorie Vyhlídkové lety letadlem můžete darovat svým blízkým. U nás si můžete koupit dárkové poukazy na naše vyhlídkové lety letadlem. Poukazy na zážitky zasíláme v dárkové krabičce. Dárková krabička obsahuje zážitkový poukaz a průvodní dopis s osobním věnováním, které si sami vytvoříte v našem objednávkovém formuláři. Obdarovaný tak bezpečně pozná, od koho poukaz dostal.

Věnujte také netradiční zážitky svým blízkým! A nechte je, ať si vyzkouší vyhlídkový let letadlem.

Kupte si levně vyhlídkový let letadlem

Ceny vyhlídkových letů letadlem začínají už od 1999,- Kč pro 3 osoby. Vyhlídkový let letadlem je tedy možno koupit relativně levně.

Vyhlídkové lety letadlem a další originální zážitky

Zážitková agentura Esennce vám zpestří život. Vytrhneme vás ze stereotypu. Dokážeme vám, že život je plný okamžiků, které jej nebývale obohatí. Naučíte se překonávat lidské hranice a budete si plnit své sny. Zažijete situace, které ve vás zanechají hluboké vzpomínky. A budete se u toho neskutečně bavit. Nebo darujte naše zážitky svým blízkým a překvapte je nečekaným dárkem.

ESENNCE.CZ
Vaše agentura na zážitky