0

Vyhlídkové lety letadlem

Vyhlídkové lety letadlem pro Vás nebo jako dárek. Vyhlídkové lety letadlem jsou nádherným zážitkem pro všechny milovníky létání. Prožijte na vlastní kůži nebo darujte vyhlídkový let letadlem jako dárek!

Vyhlídkové lety letadlem jako dárek

Víte o někom, kdo sice nevlastní pilotní průkaz, ale přesto by se rád proletěl v letadle? Věnujte mu jako dárek poukaz na vyhlídkový let letadlem. Dárkové poukazy zasíláme v luxusní dárkové krabičce, která obsahuje poukaz na vyhlídkový let letadlem, průvodní dopis s podrobnými informacemi a Vaše osobní věnování, které si vytvoříte přímo v objednávkovém formuláři.

Cena

Vyhlídkové lety letadem se dnes dají pořídit levně. Ceny vyhlídkových letů letadlem v naší nabídce začínají od 1999,- Kč za vyhlídkový let letadlem pro tři osoby na dvacet minut.

Lokality vyhlídkových letů letadlem

V naší nabídce máme mnoho lokalit vyhlídkových letů letadlem: Brno, Praha, Karlštejn, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Příbram, Břeclav, Lednice, Valtice, Mikulov a další.

Vychutnejte si na romantické chvíle při letu letadlem. Nechte se fascinovat božskou krásou, která se skrývá v neprobádaných oblacích. Objednejte si vyhlídkový let letadlem a vydejte se brázdit nebeskou oblohu. Budete křižovat po nebi, jako byste měli křídla. Užijete si překrásný výhled na okolní krajinu. Adrenalinové zážitky ve vzduchu vás uchvátí. Okuste také vyhlídkové lety letadlem. Na památku si můžete během letu pořídit fotky z ptačí perspektivy či natočit vlastní video. Poznejte krásy České republiky z nadpozemské výšky. Rozveselte své kolegy, kamarády či rodinné příslušníky. Neopakovatelné zážitky můžete totiž nejenom sami prožít na vlastní kůži, ale také darovat. Darujte svým blízkým jedinečné dárky od firmy Esennce. Věnujte jim jako dárek poukaz na nezapomenutelný vyhlídkový let letadlem. A umožněte jim také zažít překrásné chvíle v oblacích. Dejte jim dárek, na který budou vždy s láskou vzpomínat. Vyhlídkový let letadlem rozjasní život těm, na kterých vám záleží.Nejnovější články

Vyhlídkové lety letadlem

Vychutnejte si na romantické chvíle při vyhlídkovém letu letadlem. Nechte se fascinovat krásou, která se skrývá vysoko v oblacích. celý článek