0

Škola smyku Praha

Škola smyku, kurz bezpečné jízdy, neboli kurz, který možná nejen Vám, jednou zachrání život.

Škola smyku Praha, je na internetu velmi vyhledávaná, stejně jako například škola smyků Praha, škola smyku Praha okolí, nebo škola smyku v Praze. Pro někoho zážitek, pro jiného možnost jak zdokonalit své řidičské schopnosti. Škola smyku je ideální i jako hodnotný dárek.

Ať už hledáte cokoliv z výše uvedeného, bohužel žádná škola smyku Praha provozovaná v našem hlavním městě není. Ano je to tak, přestože poptávka ze strany zákazníku je, zatím nikdo kurz bezpečné jízdy v Praze neprovozuje. Je to velká škoda, protože místa, kde by potencionální školící centrum mohlo být provozováno je hned několik.

Například by mohla být škola smyku Kbely, škola smyku Letná, škola smyku Letňany, škola smyku Strahov, nebo kdekoliv jinde v okolí Prahy.

 

  • Škola smyku Kbely – v této městské části je letiště. Takto rozlehlý areál by byl ideální. Škola smyku Praha Kbely, by byla jistě velmi navštěvovaná a ročně by se zde mohli proškolit desítky řidičů.
  • Škola smyku Letňany – tato městská část Prahy je hned vedle výše uvedené městské části Kbely, proto je škola smyku Letňany stejně strategicky výhodná.
  • Škola smyku Letná – v této městské části sice není letiště, autodrom, nebo jiná plocha vhodná pro školu smyku, ale jsou zde dva stadiony. 
  • Škola smyku Praha Strahov – když mluvíme o stadionu, určitě vás napadla i škola smyku Praha Strahov, protože zde je stadion nesrovnatelně větší. 

Ikdyž škola smyku Praha jako taková neexistuje, nezoufejte. Po celé České Republice je řada provozovatelů, kteří vás přivítají v profesionálních areálech. V naší nabídce naleznete všechny profesionální areály, kde se konájí školy smyku.

Profesionální areály se nacházejí v těchto lokalitách: škola smyku Vysoké Mýto, škola smyku Příbram nebo škola smyku Sosnová. Naprostou špičkou, co se technického vybavení areálu týká, je škola smyku Most.

Škola smyku se pohybuje v cenách kolem pěti tisíc korun. Cena školy smyku je závislá na obsahu kurzu bezpečné jízdy, popřípadě na vybavenosti areálu. Například někteří provozovatelé mají na své dráze zařízení zvané smyková deska pro vyvolání simulovaného smyku, které bez vašeho přičinění, uvede projíždějící vůz do smyku.

Co je náplní u jednotlivých kurzů, od kdy do kdy a za jakých podmínek se konají, najdete v popisu jednotlivých zážitků.

Závěrem nám nezbývá než popřát mnoho kilometrů bez nehody,

ESENNCE.CZ
Vaše zážitková agentura