0

Škola smyku

Poukaz na zážitek Škola smyku obdržíte v luxusní dárkové krabičce, která obsahuje průvodní dopis se všemi informacemi a samotný poukaz na školu smyku. Termín si následně zvolí držitel poukazu.

Vyzkoušejte nebo darujte kurz bezpečné jízdy - škola smyku. Tento zážitek Vás připraví na krizové situace a naučíte se lépe ovládat své auto. Máme pro Vás všechny lokality, kde probíhají školy smyku v profesionálních areálech - Most, Vysoké Mýto, Jihlava, Příbram a Ostrava.

Škola smyku - kurz bezpečné jízdy

Okuste jízdu v extrémních podmínkách. A naučte se dokonale ovládat svůj automobil. Navštivte školení bezpečné jízdy s názvem Škola smyku. Škola smyku je skvělý adrenalinový zážitek, který vás dostatečně připraví na možné krizové situace v silničním provozu. Zážitek Kurz bezpečné jízdy (nebo-li Škola smyku či také Školení bezpečné jízdy) vás naučí, jak řídit vozidlo ve ztížených klimatických podmínkách. Zážitek Škola smyku vám umožní si na vlastní kůži vyzkoušet brzdění ve vysoké rychlosti. A spolehlivě vám vpraví do krve základy bezpečné jízdy. Lépe pochopíte chování vozu a fyzikální zákonitosti, které platí při jízdě na sněhu či v dešti. Kurz bezpečné jízdy vás naučí správně reagovat, jakmile se dostanete do nebezpečné situace. Pomůže vám předcházet či úplně zamezit automobilovým srážkám či kolizím.

Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku Vysoké Mýto má pro vás připravené různé cvičné plochy, na kterých se budete moci 4 hodiny učit zvládat možné krizové situace pod dohledem instruktorů. Poukaz na zážitek škola smyku Vysoké Mýto si může zakoupit zde.

Škola smyku Most

Také centrum bezpečné jízdy v Mostě má pro vás nachystané různé druhy rozličných povrchů, aquaplaningovou dráhu (na ní si vyzkoušíte jízdu po mokré vozovce) a vodní bariéry. To vše a mnohem více na vás čeká u zážitku Škola smyku Most. Poukaz na zážitek škola smyku Most si může zakoupit zde.

Škola smyku Jihlava

Jedná se o nejnovější areál, vybudovaný speciálně pro tyto účely. Tento moderní areál byl otevřen v roce 2011. Více zde - škola smyku Jihlava.

Škola smyku Příbram - kurz bezpečné jízdy Dlouhá Lhota

Jízdní reakce a manévrovací schopnosti vám pomůže zdokonalit zážitek Škola smyku Příbram. Celý výcvik probíhá v areálu letiště Dlouhá Lhota. Zde si můžete nacvičit řízení vozidla na ledu, ve smyku či na vlhké silnici. Vyzkoušíte si náhlé zabrzdění vozidla ve stokilometrové rychlosti. A mnoho dalších užitečných věcí, které vám mohou být jednou k užitku. Poukaz na zážitek škola smyku Příbram si může zakoupit zde.

Kurz bezpečné jízdy - Škola smyku Sosnová

Kurz bezpečné jízdy - Škola smyku Sosnová vám nabídne praktické jízdy po cvičných plochách na uzavřeném automobilovém okruhu. Ten lemují kluzné plochy. A výcvikové plochy s asfaltovým povrchem, na kterých si budete moci vyzkoušet, v rámci zážitku Škola smyku Sosnová, jízdu v ideální stopě. Nacvičíte si jízdu v zatáčkách za nepříznivého počasí. Okusíte také jízdu v terénu. Sami uvidíte, že zážitek Škola smyku Sosnová, z vás udělá ještě lepšího řidiče.

Kde se nachází škola smyku Praha nebo Liberec? A kde škola smyku Brno, Jihlava, Plzeň, Zlín či škola smyku Ostrava a Olomouc?

Hledáte neúspěšně na internetu pojmy škola smyku Pardubice, škola smyku Ostrava, Brno, Praha či Pardubice? Nedaří se vám nalézt výrazy škola smyku Ostrava, škola smyku Morava či škola smyku Vysočina nebo školení bezpečné jízdy Zlín či Plzeň? Pro kurz bezpečné jízdy je zapotřebí rozlehlý automobilový areál. Z toho důvodu se školení bezpečné jízdy nekoná ve velkých krajských městech, ale v jejich blízkosti. Kurz bezpečné jízdy je vám k dispozici v městech: Jihlava, Most, Vysoké Mýto, Příbram, Sosnová a Ostrava.

Kurz bezpečné jízdy nebo škola smyku?

Odborný název těchto kurzů a školení je Kurz bezpečné jízdy. Mezi laickou veřejností se ovšem zažilo nazývat tyto kurzy názvem "Škola smyku". Jedná se tedy o tu samou věc.
V naší nabídce naleznete tyto kurzy: kurz bezpečné jízdy Most, kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto, kurz bezpečné jízdy Příbram, kurz bezpečné jízdy Sosnová, kurz bezpečné jízdy Dlouhá Lhota.Nejnovější články

Kurz bezpečné jízdy Most

Dopřejte si celý den na moderním cvičišti pro kurzy bezpečné jízdy. V rámci kurzu v Mostě se naučíte ovládat vozidlo ve ztížených podmínkách a vyzkoušíte si jízdy na různých druzích povrchu.

Darujte kurz bezpečné jízdy Most svým blízkým, věnujete jim zážitek a posílíte jejich bezpečí za volantem. celý článek

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto je užitečný zážitek, který vás navíc bude bavit.

Užijte si den strávený se zkušeným instruktorem vy sami nebo věnujte poukaz na kurz bezpečné jízdy jako dárek. celý článek

Kurz bezpečné jízdy Příbram

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti, říká se. A platí to i pro řízení osobního automobilu.

Naučte se, jak zvládat smyk a ztížené podmínky na silnici v kurzu bezpečné jízdy nebo věnujte poukaz na kurz jako dárek. celý článek

Kurz bezpečné jízdy Brno

Kurz bezpečné jízdy vás připraví zábavnou formou na nebezpečné situace na silnicích, které můžete potkat v každodenním provozu. Poukaz na kurz bezpečné jízdy patří k nejoblíbenějším zážitkovým dárkům. celý článek

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Obstojíte jako řidič vsituaci, kdy jde opravdu do tuhého? Přesvědčte se o svých kvalitách za volantem v kurzu bezpečné jízdy Sosnová.

Darujte kurz bezpečné jízdy Sosnová jako dárek. Obdarovaný získá spoustu užitečných znalostí a dovedností, které se mu budou hodit po celý život. celý článek

Kurz bezpečné jízdy Praha

Kurzy bezpečné jízdy jsou užitečnou zkušeností a dárkem pro každého řidiče. Je to zážitek, který může zabránit autonehodě a zachránit tak lidské životy. Absolvujte nebo věnujte jako dárek kurz bezpečné jízdy. Praha zatím takovou možnost nenabízí, ale v blízké Příbrami je kurz otevřen. celý článek

Škola bezpečné jízdy

Škola bezpečné jízdy je teoreticko-praktický kurz, který vám pomůže zlepšit vaše řidičské dovednosti. Naučíte se zvládat nebezpečné a nestandardní situace a tím omezit riziko vzniku dopravní nehody. Škola bezpečné jízdy je výborným a také praktickým dárkem, který potěší muže i ženy každého věku. celý článek

Kurz bezpečné jízdy

Kurzy bezpečné jízdy pro Vás v profi areálech. Vyzkoušejte nebo darujte kurz bezpečné jízdy. Jednodenní kurz bezpečné jízdy Vám může zachránit život. celý článek

Škola smyku Praha

Škola smyku, kurz bezpečné jízdy, neboli kurz, který možná nejen Vám, jednou zachrání život. celý článek

Škola smyku Brno

Brno, v souvislosti se školou smyku, je na tom stejně jako Praha. celý článek