0

Škola smyku Brno

Brno, v souvislosti se školou smyku, je na tom stejně jako Praha.

Jsou zde místa vhodná pro jejich provozování, jsou zde instruktoři kteří mají zkušenosti i chuť vyučovat, nicméně s provozovateli je to horší. Škola smyku v Brně v současné době není, ale škola smyku na motodromu v Brně je v plánu.


Masarykův okruh je na školu smyku ideální. Je zde kompletní zázemí, jak tratě, tak školící místnosti, i vyučující se zkušenostmi závodních jezdců. Každoročně se zde vyučuje jízda na motocyklu, kurz je určen pro ty, kteří chtějí zdokonalit jízdní schopnosti jak na okruhu, tak v silničním provozu. Věříme, že brzy začne fungovat i škola smyku Brno a Jihomoravský kraj bude bude mít i tento zážitek.

Kdo hledal slovní spojení „škola smyku Masarykův okruh“ a nenašel nic odpovídajícího, nezoufejte. Ikdyž není škola smyku v Brně, neznamená to, že není nikde v okolí. Podívejte se do menu po levé straně článku a vyberte si jinou lokalitu. Určitě najdete vhodný kurz bezpečné jízdy pro Vás.

Pokud nemáte daleko do Mostu, vyzkoušejte zážitek škola smyku Most. Z Brna máte nejblíž dvě centra bezpečné jízdy škola smyku Vysoké Mýto nebo škola smyku Příbram. Poslední možností je škola smyku Sosnová.

Pro někoho je škola smyku zážitek, při kterém si zvedne hladinu adrenalinu, pro jiné je to možnost jak se připravit na nestandardní situace v silničním provozu. Faktem je, že ať už školu smyku absolvujete z jakéhokoliv důvodu, zvyšujete svoje šance na bezpečné zvládnutí krizových situací na silnici. Kromě toho, se naučíte ovládat svoje vozidlo jako nikdy předtím, posunete hranice předvídavosti kus dopředu a pokud máte nějaké body za porušení pravidel silničního provozu, po ukončení školy smyku si jich můžete pár umazat.

Detailní informace k jednotlivým školám smyku najdete přímo u konkrétních lokalit. Závěrem nám dovolte popřát vám mnoho kilometrů bez komplikací.