0

Škola bezpečné jízdy

Škola bezpečné jízdy je teoreticko-praktický kurz, který vám pomůže zlepšit vaše řidičské dovednosti. Naučíte se zvládat nebezpečné a nestandardní situace a tím omezit riziko vzniku dopravní nehody. Škola bezpečné jízdy je výborným a také praktickým dárkem, který potěší muže i ženy každého věku.

Školení bezpečné jízdy

Jak školení bezpečné jízdy probíhá? Nejdříve vás čeká teoretická část, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o tom, jak se chová vaše vozidlo v rozličných situacích. Tato nezbytná teorie vám pomůže lépe pochopit a předvídat chování automobilu v nestandardních situacích. Získané poznatky si následně ověříte v praxi. Vyzkoušíte si, jak se jezdí ve ztížených podmínkách, jak bezpečně brzdit a zvládnout krizovou situaci za volantem s chladnou hlavou. Teorie i praxe jsou nezbytné části kurzu, jedno bez druhého by postrádalo smysl školení.

Školy bezpečné jízdy v ČR

Určitě vás zajímá, kde se můžete účastnit školy bezpečné jízdy. V ČR je hned několik možností, kam se na školení vydat. ESENNCE.cz nabízí školu bezpečné jízdy na čtyřech nejvyhledávanějších místech – v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové a Příbrami. Vyberte si místo, které je vám nejbližší a přihlaste se do školy smyku, nebudete litovat.

Škola bezpečné jízdy jako dárek

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro někoho blízkého a rádi byste překvapili něčím opravdu unikátním? Darujte školu bezpečné jízdy – každý řidič bude takovým dárkem nadšený. Nejen, že darujete skvělý a zábavný zážitek, ale také uděláte něco pro bezpečnost obdarovaného a každého pasažéra, který s ním nasedne do automobilu.

Zážitková agentura ESENNCE.cz nabízí čtyři varianty škol bezpečné jízdy. Zážitkový certifikát vám bude zaslán spolu s průvodním dopisem v hezkém dárkovém balení, takže budete mít dárek připravený rovnou k věnování. A to všechno do dvou pracovních dnů.