0

Pilotem na zkoušku Brno

Všem leteckým nadšencům z Brna, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, nabízíme jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je pilotovat letadlo.

Brno
60 minut
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 3 999,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Všem leteckým nadšencům z Brna, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, nabízíme jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je pilotovat letadlo.

Chcete si vyzkoušet pilotování letadla Cessna? Zažijte něco více než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla.

Během letu budete seznámeni s pilotáží a řešením mimořádných událostí. Létání předchází pozemní příprava, při které vám budou vysvětleny základy aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Na závěr absolvujete navigační let po Vámi zvolené trase.

Letadlo bude připraveno pouze pro Vás a pilota. Kurz se skládá z 30 minut teorie a 30 minut létání.

Po celou dobu letu máte k dispozici sluchátka s mikrofonem a můžete komunikovat s pilotem. Během startu a přistání můžete díky sluchátkům poslouchat komunikaci pilota s věží letiště.

Zážitek Pilotem na zkoušku Brno obsahuje:

• 30 minut teoretický výcvik.
• 30 minut letu letounem Cessna 152 

Trvání:

30 minut teoretický výcvik + 30 minut letu.

Sezóna:

Celoročně.

Počet osob:

1 účastník

Lokalita:

Mezinárodní letiště v Brně-Tuřanech.

Další podmínky a předpoklady:

Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 80

Cena: 3 999,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pilotem na zkoušku: