0

Masáže pro golfisty

Novinka mezi masážemi. Masáže prováděné nahřátými goflovými míčky a teplým olejem.

Golfové masáže

Golfová masáž je vhodná k regeneraci nejen pro hráče golfu.

Proč je dobré použít golfové míče při masáží?

Velmi dobře víme, že jedním z klíčových úspěchů masáží je správný lidský dotyk, který v dnešní době schází, avšak v některých případech klientovo tělo vyžaduje více intenzity, než jsme schopni dosáhnout prsty nebo dokonce lokty. Hnětením a tlakem golfovými míči dokážeme jednodušeji stimulovat problémové partie.

Nebolí to?

Je to stejné jako se všemi ostatními masážemi. Pokud terapeutka narazí na nějaký problém, jako například natažený sval, může být pro klienta masáž tohoto místa mírně bolestivá, ale vždy dojde k mnohem rychlejší regeneraci. Případně pokud se jedná o zdravotní komplikace způsobené nezdravým životním stylem jako je dlouhodobá práce u počítače, tak by bez mírně bolestivé masáže ani náprava svalů a šlach nenastala. Golfové míčky jsou však používány výhradně v kombinaci s teplým olejem a tak se o bolesti z normální masáže nedá vůbec hovořit.

Na co se masáž zaměřuje?

Ze studie ortopedického chirurga a profesora na Americké univerzitě sportovní medicíny Johna McCarrolla vyplývají tyto nejčastější zdravotní problémy hráčů golfu ať už amatérských nebo profesionálních: spodní část zad, lokty, kolena, ramena, boky, chodidla a zápěstí. Na všechny tyto oblasti se samozřejmě zaměřujeme.

Proč bychom měli jako hráči golfu zajít na masáž?

Lidské tělo zvládne léčení mnoha drobných problémů samo, ale pokud jej nadměrně zatížíme, je potřeba se mu také věnovat. Napravit, regenerovat a neméně důležitá je prevence, posílit svaly a šlachy tak, aby byly opravdovou oporou pro velmi namáhanou páteř a klouby našeho těla při golfu. Neposlední věcí, na kterou bychom neměli zapomínat, je psychická pohoda, relaxace a uvolnění.

Mohu masáž darovat?

U naší agentury na zážitky můžete každý zážitek darovat v podobě dárkové krabičky, která obsahuje zážitkový poukaz a průvodní dopis se všemi informacemi a Vaším osobním věnováním.

Zážitkové dárky v podobě masáže jsou příjemný dárkem, na který se nezapomíná. Zážitky od naší firmy již potěšili tisíce milovníků netradičních zážitků.