0

Masáže

Pestrá nabídká originálních a netradičních masáží po celé České republice. Vyberte si masáž, která vás nejvíce láká, a užijte si péči profesionálů v jednom z luxusních salonů.

V naší nabídce najdete klasické, thajské, olejové i aromatické masáže, ale také méně obvyklé masáže čokoládové, kávové nebo medové. Naprosto originální zážitek přináší bambusová masáž, masáž golfovými míčky nebo příjemné drbání.

Poukaz na masáž je vděčný dárek pro každou příležitost. Dárkový certifikát obdržíte zabalený v luxusní krabičce a budete ho mít rovnou připravený k věnování. Nabízíme masáže pro jednotlivce i dvojice, můžete tak obdarovat krásným dárek i pár nebo si užít masáž se svou drahou polovičkou.

Thajské masáže

Thajská masáž spojuje prvky jógy a akupresury. Při thajské masáži jde o metodiku práce, která spojuje tyto prvky v jednu dokonalou proceduru. Thajská masáž je vhodná pro všechny, kteří trpí bolestí zad, popřípadě svalstva. Dále pak při pracovní nebo osobní zátěži, při atletických sportech a dalších aktivitách kde dochází k namáhání pohybového systému. Thajské masáže z naší nabídky patří k vyhledávaným a osvědčeným zážitkům. Thajskou masáž je možno objednat také u vás doma.

Čokoládové masáže

Jedna z nejoblíbenějších masáží z nabídky naší firmy. Čokoládová masáž je originální dárek, který příjemně překvapí každého. Tato originální a lákavá masáž je oblíbená nejen u žen, ale překvapivě také u mužů. Pokud má obdarovaný rád masáže a čokoládu a Vy ho chcete překvapit něčím originálním, určitě zvolte čokoládovou masáž.

Masáže pro dva

Pokud si chcete relaxace a odpočinku v podobě masáží dopřát společně s partnerem nebo partnerkou, máme jich pro vás připraveno několik. Thajská masáž pro dva je stejně oblíbená jako čokoládová masáž pro dva. Další z oblíbených procedur kde jsou zahrnuty i masáže, jsou pivní lázně. Zážitek luxusní pivní lázně pro dva byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Další masáže

Zde můžeme začít zážitky, při kterých si rozhodně odpočinete:

Detoxikační masáž

Kombinace olejů z mořských řas spolu s masáží dokáže zázraky.

Medová masáž

Medová masáž má také detoxikační účinky a navíc vyhladí a zhedvábní pokožku.

Ajurvédská masáž

Oleje z kořínků a bylinek odstraňují napětí, uvolňují svaly a zlepšují spánek.

Masáž lávovými kameny

Nechte si více jak padesáti prohřátými kameny a oleji z různých esencí namasírovat tělo. Uvolníte tělo a nabijete organismus magickou silou těchto kamenů.

Bambusová masáž

Bambusová masáž uvolňuje, uklidňuje a obnovuje drenážní vlastnosti pokožky.

Masáž a zábal ze zeleného čaje

Účinky zeleného čaje při pití jsou známé. Při masáži a zábalu zásobujete tělo theinem, kofeinem a zeštíhlujícími proteiny.

Tím samozřejmě nekončíme a vybírat můžete dál.Nejnovější články

Dárkový poukaz na masáže

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem? Darujte zážitek, který jim přinese nejen radost, ale i chvíle odpočinku a relaxace, které dnes potřebuje každý. Věnujte jim dárkové poukazy na masáže. U nás si můžete vybrat z široké nabídky masáží v ověřených salonech a masážních centrech po celé České Republice. Poukázky na masáže jsou vděčným dárkem pro každého, kdo se rád nechá hýčkat.

celý článek

Masáže Praha jako dárek

Hledáte pro někoho dárek, který by si užil v Praze? Masáže jako dárek patří mezi osvědčené. Masáže Praha jsou oblíbené jak u darujících, tak i u obdarovaných. celý článek

Thajské masáže Brno

Thajské masáže Brno - dotek Thajska v Brně. Lidské tělo je složitý organismus, a tudíž je o něj potřeba dostatečným způsobem pečovat. Zvláště v dnešní době, kdy je všude kolem nás přítomno neustálé napětí a stres. celý článek

Masáže Praha - masáže v Praze

Na Petříně už jste byli několikrát, památky v Praze už znáte nazpaměť, na kole nebo kolečkových bruslích se vám nějak nechce, v divadle nebo kině není nic, co by vás zaujalo a tak přemýšlíte co podniknout? Dopřejte si úžasnou masáž! celý článek

Masáže pro golfisty

Novinka mezi masážemi. Masáže prováděné nahřátými goflovými míčky a teplým olejem. celý článek