0

Masáže Praha jako dárek

Hledáte pro někoho dárek, který by si užil v Praze? Masáže jako dárek patří mezi osvědčené. Masáže Praha jsou oblíbené jak u darujících, tak i u obdarovaných.

Masáž si můžete dopřát nejen v Praze ale také v městech Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, atd.

Kdo by taky nadával na příjemné pocity s masáží spojené. Víme, že každý z nás čas od času potřebuje vypnout a relaxovat. Nejen proto, se snažíme o rozmanitou nabídku nejrůznějších masáží. Dbáme také na to, aby každá z masáží, byla nějak originální a nevšední, aby byla opravdovým zážitkem a v neposlední řadě také proto, abyste se pro další procedury vraceli právě k nám.

DOPORUČUJEME:         ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ PRAHA        THAJSKÁ MASÁŽ PRAHA          MEDOVÁ MASÁŽ PRAHA

Golfová masáž

 

Jde o novinku mezi masážemi, která se k nám do České republiky dostala z Thajska. Pravděpodobně jsme také první agentura na zážitky, která tuto proceduru nabízí. Asi se ptáte proč právě golfové míčky. Je to pro jejich kvalitní materiál a strukturu povrchu. Golfové míčky se před masáží nahřívají v esenciálním oleji a jejich materiál oproti ostatním, dovoluje déle udržet teplotu. Přestože je míček namočen v oleji, díky jeho struktuře povrchu se neklouže a dovoluje důkladněji promasírovat jinak těžce dostupné partie. Golfová masáž samozřejmě není určena jen majitelům golfových holí.

Thajská masáž

Thajské masáži se někdy ironicky přezdívá jóga pro líné. Thajská masáž uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a spočívá v působení síly na tlakové body, přičemž přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Od naší běžné masáže, se liší hlavně tím, že nepracuje pouze se svaly.
Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Thajská masáž je oblíbená nejen pro její příznivé účinky ale také pro její nádech exotiky.

Čokoládová masáž

Věděli jste, že čokoláda není jen ke konzumaci? Čokoládová masáž patří mezi nejvyhledávanější zkrášlující procedury. Příznivé působení čokolády na odbourávání stresu je známo stejně jako to, že čokoládová masáž zpomaluje proces stárnutí. Čokoládová masáž vyhlazuje a zkrášluje pokožku, odplavuje toxické látky z organismu a napomáhá k uvolnění ztuhlých svalů. Představte si jak se koupete v desítkách tabulek vaší oblíbené čokolády. Cítíte tu vůni?

Masáž lávovými kameny

Tento druh masáže je specifický už jen pro používání lávových kamenů. Masáž lávovými kameny je známá už z dob Inků a Máyů. Lávové kameny určené k masážím pocházejí z hlubších vrstev lávy a jsou známy tím, že mají vysoký obsah kovů, díky čemuž mají schopnost akumulovat i předávat teplo. Lávové kameny mají schopnost udržet v sobě nahromaděné teplo po dlouhou dobu. Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie na celkovou regeneraci organismu.

Detoxikační masáž

Masáž, která napomáhá při detoxikaci organismu od naplavených škodlivin ze stresu a napětí. Detoxikační masáž je prováděna ve většině případů za pomoci medu nebo čokolády. My nabízíme detoxikační masáž přivezenou z Číny. Tato detoxikační masáž je prováděna s použitím speciální kombinace olejů z mořských řas a zábalů, které urychlují vyplavování toxinů.

Medová masáž

Jak jsme zmínili výše, med má detoxikační účinky a medová masáž kromě pročištění organismu, blahodárně působí na pokožku která je po masáži sametově hedvábná. Medové masáže a jejich účinky využívali již staří Egypťané a Římané.

Bambusová masáž

Kromě výtažků z bambusu v podobě bambusového oleje nebo krému, je k samotné masáži používán také bambus samotný. Bambusové tyče v různých délkách, jsou používány na masáž celého těla, zejména pro jejich vynikající zklidňující a drenážní účinky. Bambusová masáž je vhodná pro muže i ženy. U mužů je vhodná především pro sportovce, protože stimuluje svalová a nervová vlákna. U žen má bambusová masáž blahodárný vliv na celulitidu, strie a otoky. Bambusová masáž je vhodná pro všechny, kteří trpí bolestí páteře, masáž uvolňuje ztuhlost svalů a napětí.

Už máte vybráno? Kterákoliv z nabízených masáží, je opravdový zážitek a v případě že ji pořídíte jako dárek, určitě obdarovanému uděláte nejen velkou radost, ale uděláte také něco pro jeho zdraví.