0

Kurz bezpečné jízdy

Kurzy bezpečné jízdy pro Vás v profi areálech. Vyzkoušejte nebo darujte kurz bezpečné jízdy. Jednodenní kurz bezpečné jízdy Vám může zachránit život.

V posledních letech stoupá obliba všemožných kurzů a školení. Jen málokterý kurz však můžete považovat za skutečně užitečný a přínosný pro praktický život. Pro kurz bezpečné jízdy toto tvrzení však neplatí.

Kurz bezpečné jízdy vám vpraví do krve techniky, které vám mohou v krizové situaci zachránit život. Díky tomuto školení se naučíte dokonale ovládat své vozidlo. Vyzkoušíte si chování vozidla na zledovatělém či mokrém povrchu. Budete se učit vyhnout statickým překážkám pomocí úhybných manévrů s autem. Naučíte se správně reagovat při smyku vozidla u předních i zadních kol, budete umět zvládnout smyk na rovině a také smyk při jízdě z kopce. V rámci kurzu bezpečné jízdy na vás čeká náročný slalom mezi překážkami, nácvik nečekaného brzdění ve vysoké rychlosti a mnoho dalších manévrů.

Máte ve svém okolí někoho, kdo má rád adrenalinovou zábavu a vlastní řidičský průkaz? Darujte mu originální dárek. Věnujte mu dárkový poukaz na zážitek Kurz bezpečné jízdy. Jen u nás si můžete zakoupit dárkové poukazy na jednotlivé zážitky. Poukaz na zážitek Kurz bezpečné jízdy obdarovanému doručíme v luxusní dárkové krabičce i s věnováním.

Kurz bezpečné jízdy splní očekávání každého řidiče. Každý absolvent této vysoké školy bezpečného řízení obdrží na památku dárkový certifikát. Certifikát doporučujeme vyvěsit někde v autě, aby vám vždy připomněl, že máte jezdit opatrně.

Kde všude si mohu vyzkoušet zážitek Kurz bezpečné jízdy?
Zákazníkům nabízíme 4 lokality, ve kterým se kurzy bezpečné jízdy konají:

Jak probíhají kurzy bezpečné jízdy?

Kurzy bezpečné jízdy jsou rozděleny na dvě části – na teoretickou část, kde vám instruktor vysvětlí, jak a proč se vozidlo bude chovat za deště, jak reaguje při jízdě po zledovatělém povrchu, atd. V praktické části si budete moci nabyté zkušenosti osvojit v praxi při řízení vozidla na okruhu, který se vždy nachází hned vedle školícího střediska.

Kurz bezpečné jízdy - teoretická část

Ano. Stejně jako u každého kurzu, i zde vás čeká nezbytná teorie. Dozvíte se několik užitečných poznatků o vozidle, jež by měl znát asi každý dobrý řidič. Poznatky a zkušenosti, které jsem si osvojíte při kurzech bezpečné jízdy, vás však nikdo v žádné autoškole nenaučí. S instruktorem proberete, jak působí odstředivé síly na vozidlo v pohybu, reakční dobu řidiče (jak rychle je řidič schopen reagovat na nečekanou situaci) i reakční a brzdné dráhy u vozidla, jaký vliv má náklad automobilu na jeho vlastnosti, do jaké míry může ovlivnit chování vozu, atd. Cílem teoretické části je, abyste si připomněli elementární poznatky předtím, než se vydáte na trať. znáji. Po jízdě však sami uznají, že teoretická část byla stejně tak důležitá jako praktická část. Pokud se i vy domníváte, že jste natolik zběhlí řidiči, budete mít šanci to dokázat v praxi.

Kurz bezpečné jízdy - praktická část

V praktické části se budete snažit co nejlépe zúročit vše z teorie. Budete se učit správně reagovat na možné krizové situace. Čeká vás vyhýbání se překážkám či náhle brzdění ze stovky až do úplného zastavení. S instruktorem se vydáte ozkoušet i různé druhy terénů. Otestujete i aquaplaningovou dráhu. Po čas jízdy si prostě vyzkoušíte všechny možné automobilové manévry, které vás mohou na silnici potkat. Navštivte také kurz bezpečné jízdy a otestujte své řidičské schopnosti. 

 

Škola bezpečné jízdy

Kurz bezpeční jídy, škola smyku, škola bezpečné jízdy nebo školení bezpečné jízdy? Všechny tyto názvy se běžně používají a označují jediné - kurz, který vás naučí zvládat za volantem kritické situace, lépe ovládat své vozidlo a minimalizovat riziko dopravní nehody.