0
Mám poukaz

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto je užitečný zážitek, který vás navíc bude bavit.

Užijte si den strávený se zkušeným instruktorem vy sami nebo věnujte poukaz na kurz bezpečné jízdy jako dárek.

Proč absolvovat kurz bezpečné jízdy

Smyk je nepříjemným zážitkem, který může potkat každého řidiče, který se vydá na silnici. Všichni jsou na takový okamžik teoreticky připraveni, ale většina z nás nemá možnost podobnou situaci natrénovat nanečisto, a tak reakce v krizové chvíli nemusí být ideální. A co se dá udělat pro to, aby řidič, ať jím jste vy, nebo osoba z vašeho okolí, krizový okamžik zvládl s co největším klidem a bez nehody? Jednou z možností je absolvování školy smyku, neboli kurzu bezpečné jízdy, kde si různé druhy nebezpečných situací vyzkoušíte na vlastní kůži a to na moderním cvičišti pod dohledem zkušeného instruktora.

Co vás čeká na kurzu bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Celodenní kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto se skládá ze dvou částí. Z kratší teoretické, která probíhá v moderně vybavených učebnách, ve které vám instruktor připomene základní techniky jízdy a to, jak se správně zachovat během neobvyklých situací, které za volantem mohou nastat. Seznámí vás s tím, jak na automobil působí odstředivé síly a dozvíte se vše o reakčních a brzdných drahách. Na konci teoretické části vám instruktor řekne, jaké existují druhy smyků a jak se s nimi vypořádat. A pak už na vás čeká druhá část kurzu, ve které strávíte čtyři hodiny na cvičišti zkoušením všemožných situací, které by vás mohly potkat.

Moderně vybavený polygon

Vyzkoušíte si jízdu po několika kluzných drahách, na kterých zažijete například smyk z kopce, který končí zatáčkou. Polygon ve Vysokém Mýtě je vybaven příčnými vodními bariérami i měřičem rychlosti, takže zkusíte i brzdění ve vysoké rychlosti na mokrém povrchu nebo slalom a jiné zajímavé manévry. Po celou dobu budete přes vysílačku v kontaktu s instruktorem, který vám v případě potřeby poradí, jak situaci zvládnout lépe.

Užitečný dárek pro řidiče

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto vás připraví na spoustu nepříjemných situací a jeho absolvováním získáte mnoho cenných zkušeností. Můžete se přihlásit sami anebo tento užitečný a zábavný zážitek dopřát někomu z vašich blízkých či známých. Kurz bezpečné jízdy je výborný dárek nejen pro začínající řidiče, ale i pro ty zkušené, kteří si na něm připomenou, že odježděné roky nic neznamenají a zachovat chladnou hlavu v adrenalinových a rizikových situacích umí jen řidič, který je připraven.