0

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Obstojíte jako řidič vsituaci, kdy jde opravdu do tuhého? Přesvědčte se o svých kvalitách za volantem v kurzu bezpečné jízdy Sosnová.

Darujte kurz bezpečné jízdy Sosnová jako dárek. Obdarovaný získá spoustu užitečných znalostí a dovedností, které se mu budou hodit po celý život.

Průběh kurzu bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku Sosnová se skládá ze dvou částí - teoretické a praktické. V té první si v průběhu dopolednezopakujete bezpečnostní pravidla a instruktoři se s vámi podělí osvé zkušenosti a poznatky. Teorie je nezbytnou součástí každého kurzu, nebojte se ale, že byste se nudili. Dozvíte se spoustu zajímavostí o chování automobilů, o bezpečnosti za volantem i nezbytné minimum první pomoci. Zkušení instruktoři vám zodpovědí všechny vaše dotazy.

Odpoledne vás čeká praktická zkouška na speciálně upraveném povrchu, který simuluje zledovatělou vozovku. Vyzkoušíte brzdné dráhy svého vozu na suché, částečně mokré i úplně mokré vozovce a otestujete svůj postřeh ve slalomu. Naučíte se, jak objet náhlou překážku na vozovce takzvaným vyhýbacím manévrem a také, jak zvládnout smyk v prudké zatáčce. Každý účastník na závěr dostane certifikát o úspěšném absolvování kurzu bezpečné jízdy.

Účastníci školy smyku absolvují trénink ve vlastních vozidlech, aby zjistili, jak se v krizových situacích právě jejich auto chová a jakým způsobem ho musí ovládat. Pokud účastník vlastní vůz nemá, není problém si ho za poplatek na polygonu pronajmout. Jedinou podmínkou absolvování kurzu je věk nad 18 let a řidičský průkaz skupiny B.

Kurz bezpečné jízdy jako dárek


Kurz bezpečné jízdy je originální dárek vhodný ke každé příležitosti. Vaši blízcí nejen zdokonalí své řidičské schopnosti, ale prožijí vzrušující a zábavný den. Darujte kurz bezpečné jízdy Sosnová a uvidíte, že uděláte každému oslavenci obrovskou radost. Dárkový poukaz obdržíte už zabalený v dárkovém balení a budete ho moci rovnou předat vašemu oslavenci. Nebojte se, že se netrefíte s termínem. Dárkový certifikát je omezen šestiměsíční platností a to je dostatečně dlouhá doba na to, aby si obdarovaný vybral termín, který se mu bude hodit.

Jízda autem se někdy může změnit v pořádný adrenalinový zážitek. Možná si říkáte, že přece víte, jak se v které situaci za volantem zachovat, ale věřte, že když taková situace nastane, velmi se hodí mít s ní opravdovou zkušenost.