0

Kurz bezpečné jízdy Most

Dopřejte si celý den na moderním cvičišti pro kurzy bezpečné jízdy. V rámci kurzu v Mostě se naučíte ovládat vozidlo ve ztížených podmínkách a vyzkoušíte si jízdy na různých druzích povrchu.

Darujte kurz bezpečné jízdy Most svým blízkým, věnujete jim zážitek a posílíte jejich bezpečí za volantem.

Průběh kurzu bezpečné jízdy v Mostě

Kurz trvá celý den, ale nudit se rozhodně nebudete. V prvních hodinách instruktor řidičům připomene základní znalosti o tom, jak krizové situace zvládat, připomene brzdné a reakční dráhy automobilu a jak se auta chovají během nezvyklých situací. Řidiči se dozví vše o brzdných drahách, nebo o působení odstředivých sil na auto. Instruktor také účastníkům kurzu připomene, jaké existují druhy smyků, a také to, jak se s nimi správně vypořádat.

V druhé, delší části kurzu, si vyzkoušíte možnosti své, i svého automobilu. A to přímo na nejmodernějším cvičišti v České Republice. Za stálého kontaktu s instruktorem mají řidiči možnost zažít řadu v běžném provozu nepříjemných situací. Jízdu po různých typech povrchu, několik druhů smyku, ale například také slalom, nebo jízdu po úhybné dráze, na které auto reaguje naprosto nepředvídatelně. Řidič je během jízdy stále ve spojení s instruktorem, který jízdu pozoruje a v případě potřeby poradí, jak si s danou situací poradit lépe. Na cvičišti poznáte v praxi několik dalších smyku, nebo například jízdu po mokré vozovce ve vysoké rychlosti. Po ukončení kurzu si odnesete nejen mnoho nových znalostí a zkušeností, ale také certifikát o jeho absolvování.

Kurz bezpečné jízdy jako dárek


Kurzy bezpečné jízdy neboli školy smyku, jsou vhodným zážitkovým dárkem pro všechny řidiče. Začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu na několika druzích povrchu. Pokročilí si osvěží teoretické znalosti a vyzkouší netradiční situace, které mohou nastat i v běžném provozu. Škola smyku je výbornou přípravou na krizové momenty, které mohou potkat každého, kdo usedne za volant.