0

Kurz bezpečné jízdy Brno

Kurz bezpečné jízdy vás připraví zábavnou formou na nebezpečné situace na silnicích, které můžete potkat v každodenním provozu. Poukaz na kurz bezpečné jízdy patří k nejoblíbenějším zážitkovým dárkům.

Pokud máte rádi adrenalinové zážitky a zároveň chcete získat cenné řidičské zkušenosti navíc, zvažte účast na kurzu bezpečné jízdy, který se koná na několika místech po celé České republice. Na automobilové dráze si budete moci vyzkoušet své řidičské schopnosti za extrémních klimatických podmínek, do nichž se můžete se svým vozem dostat. Zažijete tak nejenom skvělou zábavu, ale zvýšíte svoji bezpečnost i bezpečnost všech ostatních účastníků provozu.

Jak kurz probíhá

Samotný kurz se sestává ze dvou na sebe navazujících částí. V teoretické části se dozvíte vše potřebné, abyste se svým vozem úspěšně vyvázli z nebezpečných situací. Pochopíte obecné fyzikální zákonitosti, podle kterých se váš vůz na silnici chová, a dozvíte se, jak vhodně zareagovat, pokud dojde k problému. V praktické části pak budete moci nově získané poznatky převést s vaším vozem do praxe. Vyzkoušíte si náhlé brzdění v rychlosti, jízdu na zledovatělém povrchu, na sněhu nebo také slalom mezi překážkami.

Kam za adrenalinem

Školu smyku, jak se kurzu také říká, můžete v současnosti najít v různých automobilových areálech. Jsou to např. areály v Mostu, Příbrami, Sosnové a Vysokém Mýtu. Pokud bydlíte na Moravě, můžete se těšit na kurz bezpečné jízdy Brno, který by se zde mohl otevřít na Masarykově okruhu. Jsou zde pro něj velmi příhodné technické podmínky, které umožňují připravit opravdu celou řadu řidičsky náročných situací k vyzkoušení.

Výhodou je samozřejmě i přítomnost špičkových instruktorů s bohatými závodnickými zkušenostmi, kteří vám budou sedět po boku při nácviku jízdních dovedností. Teprve budoucnost ukáže, zda se kurz bezpečné jízdy Brno v budoucnu realizuje či nikoli. Do té doby neváhejte využít některý z již probíhajících.

Poukaz na kurz bezpečné jízdy jako dárek

Pokud sami neřídíte nebo jste již kurz absolvovali a chtěli byste tento zážitek zprostředkovat i někomu jinému, můžete jej pořídit jako zážitkový dárek. Nejenže tím uděláte radost, ale zároveň i předáte cenné řidičské zkušenosti, které mnohokrát bohužel v potřebnou chvíli chybí.