0

Golfové zážitky

Golfové zážitky si užijete, ať už hrajete pravidelně nebo jste golfovou hůl v ruce ještě nedrželi. Zážitky s golfem máme pro začátečníky i pokročilé. Vyberte si podle vašeho gusta, natrénujte švih a vyrazte za zážitky.

Nabízíme golfové lekce, celodenní hru i celé víkendy s golfem.

Lekce golfu

Jste golfem nepolíbeni a slova jako par, birdie či handicap vám nic neříkají? Objednejte si u nás lekci golfu, která z vás udělá hráče. Vybrat si můžete tříhodinovou lekci s profesionálním trenérem nebo celý den strávený na golfovém hřišti. Mysleli jsme i na vaše ratolesti, pro ně máme v nabídce golfovou lekci pro děti od 7 let.

Golfové víkendy

Pokud toužíte okořenit si víkendový relax netradiční zábavou, vyrazte na originální golfový víkend. Pro začátečníky i zkušené hráče nabízíme krásné víkendové pobyty spojené s hraním či výukou golfu. Kromě vstupu na golfové hřiště vás čeká luxusní ubytování a wellness procedury, při kterých si po hře odpočinete.

Darujte golfové zážitky

Věnujte svým známým, přátelům či rodině neobvyklý zážitek a objednejte pro ně golfové dárky. Vyberte si podle svých představ ten pravý zážitek pro vaše blízké. Bude se jim líbit lekce golfu, víkendový pobyt nebo třeba neobvyklá masáž golfovým míčkem? Poukazy na zážitky s golfem jsou skvělým a netradičním dárkem nejen pro zapálené golfisty.

Kdo jsme?

Zážitková agentura ESENNCE.cz patří mezi první zážitkové firmy založené v České republice. Nákup je jednoduchý a bezpečný, kvalitu služeb garantují certifikáty APEC, Ověřeno zákazníky a Garance nákupu.