0

Golfové víkendy

Vyrazte na víkend plný golfu. Podívejte se na naše tipy na golfové víkendy a vyberte ten, který vás láká nejvíce. Nabízíme víkendové pobyty s golfem pro začátečníky i zkušené hráče. Vybrat si můžete z několika lokalit v ČR.

Aktivní odpočinek s golfem

Golf je sport s dlouhou historií a tradicí. Nikdy vás nelákalo vyzkoušet si tento sport britských gentlemanů? Spojte víkendový odpočinek s netradiční zábavou a vyjeďte rodinou na golfový víkend. Kromě výuky a hry golfu vás čeká krásné ubytování, skvělé jídlo a příjemné wellness procedury.

Golfové víkendy pro všechny

S námi můžete vyrazit na víkend plný golfu, ať už jste začátečník nebo zkušený hráč. Pro začátečníky máme v nabídce víkendový pobyt, jehož součástí je výuka a vysvětlení pravidel a golfové etikety od profesionálního trenéra. Zkušení hráči ocení víkendové pobyty s volným vstupem na green.

Víkend s golfovými zážitky můžete věnovat jako netradiční dárek nebo si ho užít sami. Naše zážitková firma se specializuje na nevšední zážitkové dárky. Poukaz na vybraný zážitek vám hezky zabalíme a doručíme již do druhého dne.

Kam na víkend s golfem

Nabízíme několik lokalit, kam můžete vyrazit na golfový víkend. V Mladých Bucích v Krkonoších vás čeká kromě golfu také balíček wellness procedur. V Poděbradech můžete po golfu bavštívit místní lázně. Špičkové golfové hřiště nabízí obec Dýšina na kraji Plzně.

Jak a kde objednat?

Objednat vybraný golfový pobyt můžete přímo online na našich stránkách nebo telefonicky na zákaznické lince. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně pobytů, objednávky nebo zážitkové agentury ESENNCE.cz, neváhejte vytočit naše telefonní číslo. Rádi vám poradíme a pomůžeme s objednávkou.