0
Mám poukaz

Golfové dárky

Máme pro vás tipy na dárky, které potěší všechny fanoušky golfu. Golfové dárky nejsou určeny jen profesionálním hráčům, ale každému, kdo má rád zábavu a originální zážitky. Darovat můžete lekce golfu, víkendové pobyty s hraním golfu nebo netradiční golfovou masáž.

Dárky pro golfové začátečníky i pokročilé

Golfové dárky se hodí pro všechny bez rozdílu věku nebo zkušeností z golfových hřišť. Vyberte si z naší nabídky takový golfový dárek, který bude obdarovanému vyhovovat. Nabízíme lekce golfu pro začátečníky i pro děti, golfové dny a víkendové pobyty s volným přístupem na green. Je jen na vás, zda vyberete vtipné, výukové nebo luxusní golfové dárky.

Jak golfový dárek vypadá?

Vybraný zážitek s golfovou tematikou vám pošleme ve formě dárkového poukazu. Zabalíme ho rovnou do hezké krabičky, abychom vám ušetřili starosti s dárkovým balením. Naše zážitková agentura si zakládá na rychlosti a vstřícném přístupu k zákazníkům, balíček vám doručíme již do druhého pracovního dne na adresu, kterou si určíte.

Nevšední golfové dárky

Pokud sháníte opravdu netradiční dárek s golfovou tematikou, doporučujeme vám golfovou masáž. K masírování se používají nahřáté golfové míčky a aromatické oleje. Golfová masáž patří mezi vtipné golfové dárky. Golfový dárek můžete věnovat také svým dětem! Pro ně nabízíme speciální lekce určené malým hráčům od sedmi let. Golfové zážitky jsou skvělým dárkem k jakékoliv příležitosti.