0

Dárky pro golfisty

Připravili jsme pro vás tipy na originální dárky pro golfisty. Ať už chcete obdarovat malého nebo velkého golfistu, zkušeného hráče nebo začátečníka, u nás si určitě vyberete. Buďte originální a darujte zážitky s golfem! Nabízíme luxusní golfové víkendy, masáž golfovými míčky i jednotlivé lekce golfu.

Víkendové golfové pobyty

Každý hráč nebo fanoušek golfu rád vyrazí na golfový víkend. Pobyt s golfem můžete věnovat jako originální dárek nebo si ho užít sami, s přáteli nebo s rodinou. Nabízíme golfové víkendy v různých variantách v několika lokalitách. Součástí pobytu mohou být lekce golfu s profesionálním trenérem, wellness procedury i volný přístup na green. Víkendové pobyty s golfem jsou skvělým dárkem nejen pro golfisty.

 

Vtipné dárky nejen pro golfisty

Slyšeli jste někdy o golfové masáži? Tato novinka k nám dorazila teprve nedávno a my vám ji exkluzivně nabízíme jako zážitek pro vás nebo dárek pro vaše blízké. Při masáži je klient masírován aromatickým teplým olejem a opravdovými zahřátými golfovými míčky. Přesvědčte se sami o tom, jak je golfová masáž příjemná.

 

Dárky pro golfisty začátečníky

Rádi byste věnovali svým přátelům nebo rodinným příslušníkům golfový dárek, ale bojíte se, že si ho neužijí, protože golf neumí? Věnujte jim poukaz na lekci golfu pro začátečníky – naučí se hru, pravidla i golfovou etiketu. V naší nabídce naleznete také lekci pro malé golfisty!

 

Jak funguje nákup u ESENNCE.cz

Zážitková agentura ESENNCE.cz patří mezi nejstarší firmy tohoto druhu v ČR. Kvalita zážitků je dána spoluprací s nejlepšími dodavateli. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně zážitkových dárků nebo si nevíte rady s objednávkou, zavolejte na zákaznickou linku. Pracovníci vám vždy rádi poradí a pomohou.