0

Dárkový poukaz na masáže

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem? Darujte zážitek, který jim přinese nejen radost, ale i chvíle odpočinku a relaxace, které dnes potřebuje každý. Věnujte jim dárkové poukazy na masáže. U nás si můžete vybrat z široké nabídky masáží v ověřených salonech a masážních centrech po celé České Republice. Poukázky na masáže jsou vděčným dárkem pro každého, kdo se rád nechá hýčkat.

Poukazy na thajské masáže

Thajské masérky a maséři pracují s energiemi, které proudí tělem a pomáhají tak organismu k regeneraci a znovunabytí sil. Nabízíme poukaz na klasickou thajskou masáž, thajskou masáž pro dva i poukaz na nevšední thajskou masáž chodidel.

Tipy na oblíbené masáže

Vybrali jsme pro Vás zážitky z naší nabídky v kategorii Relaxace a masáže, které jsou mezi našimi zákazníky opravdu oblíbené. Darujte poukaz na masáž čokoládovou nebo medovou, při které potěší všechny smysly. Poukázka na masáž lávovými kameny potěší každého, kdo má rád teplo a exotické vůně, nahřáté kameny se přikládají na kůži a současně je tělo masírováno aromatickými oleji. V nabídce máme také poukaz na masáž tibetskou, která napomáhá detoxikace a očistě těla.

Originální poukázky na masáže

Nabízíme poukazy na originální zeštíhlující slim masáž, kterou ocení každá žena, protože pomáhá odbourávat přebytečný tuk v těle. Pro pány můžeme doporučit poukázku na masáž nejen pro golfisty nebo příjemnou masáž zad a šíje. Dárkové poukazy na masáže jsou vhodným dárkem ke každé příležitosti. Darujte k Vánocům poukazy na masáže detoxikační nebo olejové. Nevšední zážitek přinese obdarovanému poukázka na drbání zad, zkuste darovat něco, na co se nezapomíná.