0

Zážitky pro seniory

Netradiční zážitky nejsou pouze pro mladé! Podívejte se na naše tipy na zážitky pro seniory, které si užijí všichni i v pokročilém věku. Nabízíme krásné pobytové, relaxační, letecké a mnohé další zážitky vhodné pro seniory po celé České republice.

Zážitky pro všechny mladé duchem

Když věk člověka přesáhne šedesátku, neznamená to, že musí hned nasadit papuče a trávit dny luštěním křížovek. Je tolik možností, jak si život užívat – podívejte se na naše tipy na zážitky pro seniory mladé duchem. Vyrazit můžete pást ovce do hor, nasednout do vojenského vozidla, proletět se akrobatickým letadlem nebo si vyzkoušet ovládání bagru. Kdy jindy začít zkoušet a objevovat nové koníčky než v důchodu, kdy na to máte konečně dostatek času?

Pobyty a relaxace nejen pro seniory

V kategorii zážitkových pobytů nabízíme množství rozličných pobytových balíčků. Stačí si zvolit ten, který se vám bude nejvíce líbit náplní a lokalitou. Vybere si každý – nabízíme pobyty s golfem, s vařením piva, s wellness procedurami, masážemi nebo s pivními koupelemi. Spolupracujeme s hotely a penziony po celé České republice. Pobytové zážitky ideálními dárky pro seniory k jakékoliv příležitosti.

Zážitkové dárky pro seniory

Darujte zážitky namísto obyčejných dárků. Budete originální a uvidíte, jakou radost zážitkovým dárkem uděláte. Dárkový poukaz na zážitek vám hezky zabalíme do krabičky a přidáme také průvodní dopis, ve kterém si obdarovaný může přečíst vaše osobní věnování. Balíček doručíme do druhého dne na vámi zvolenou adresu. Nákup dárku u ESENNCE.cz se vyplatí, dárek budete mít téměř ihned doma a navíc už hezky zabalený. Úžasnými zážitky pro seniory jsou lety balonem a vyhlídkové lety letadlem.

O zážitkové agentuře ESENNCE.cz

Naše agentura patří mezi nejstarší zážitkové firmy na trhu. Zabýváme se zprostředkováním neobyčejných zážitků a naší prioritou je spokojenost našich zákazníků. O kvalitě našich služeb vypovídají certifikáty, které jsme obdrželi za dobu našeho působení a titul Shop Roku, kterým nás zákazníci zvolili několik let po sobě.