0

Víkend v pivních lázních Karlovy Vary (1 noc)

Dopřejte si nebo darujte jako originální dárek víkend v pivních lázních Karlovy Vary. Vyzkoušejte nádherné pivní lázně přímo v Karlových Varech.

Karlovy Vary
1 noc
2 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 4 300,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si nebo darujte jako originální dárek víkend v pivních lázních Karlovy Vary. Vyzkoušejte nádherné pivní lázně přímo v Karlových Varech.

Čeká na Vás nádherné ubytování v čtyřhvězdičkové hotelu Maltézský Kříž, který se nachází v historickém centru Karlových Varů na břehu říčky Teplé. Dům pochází z roku 1706 a je tak nejstarším hrázděným domem na celé Staré louce. Na stěnách jsou i po kompletní rekonstrukci z roku 2003 zachovány historické nástěnné fresky a také hrázděné zdivo.

Pivní lázně se nacházejí také v historickém centru Karlových Varů. V nádherných prostorách pivních lázní si vychutnáte pivní koupel v ručně vyrobené dubové kádi, během které můžete neomezeně konzumovat pivo Krušovice, které si čepujete sami během koupele. Nakonec Vás čeká závěrečná relaxace na slámovém lůžku.

Během pivní lázně budete mít naprosté soukromí, budete v místnosti pouze Vy dva a navíc můžete vypít neomezené množství světlého a tmavého piva Krušovice.

Zážitek pro 2 osoby obsahuje:

• ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu Maltézský Kříž pro 2 osoby na 1 noc se snídaní
Pivní lázeň pro dva v Karlovarských pivních lázních:
pivní koupel pro dva v dubové dvojvaně (20 minut)
• neomezená konzumace piva během lázně (Krušovice)
relaxace na lůžku z pravé pšeničné slámy (20 minut)

Počet osob:

2 osoby

Sezóna:

Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:

Karlovy Vary

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Karlovy Vary jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Karlovy Vary se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 86

Cena: 4 300,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pivní pobyty: