0

Víkend s golfem Poděbrady (Vaše první lekce)

Chcete se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport? Vyrazte na víkend do Poděbrad a spojte pobyt v lázeňském městečku s výukou golfu.

Poděbrady
2 noci
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 9 700,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Chcete se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport? Vyrazte na víkend do Poděbrad a spojte pobyt v lázeňském městečku s výukou golfu.

Čeká Vás profesionální trenér, který Vám vysvětlí základy tohoto sportu a pod jehož dohledem budete absolvovat Váš první trénink. Lekce probíhají v tréninkovém centru Albatros Golf Poděbrady. Vaším trenérem bude Mgr. Martin Bouda, profesionální trenér PGA, certifikovaný trenér Titleist Performance Institute (TPI).

Ubytováni budete v luxusním čtyřhvězdičkovém spa hotelu FELICITAS (podle našeho názoru nejlepší hotel v Poděbradech), který se nachází přímo v centru Poděbrad u lázeňského parku a kolonády. Jedná se o moderní hotel, který obsahuje také balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén s vířivkou, kongresové centrum, podzemní garáže, atd.

Zážitek Víkend s golfem Poděbrady (Vaše první lekce) obsahuje:

Pobyt pro dvě osoby (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv):
• 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve čtyřhvězdičkovém hotelu
Výuku golfu pro dva:
• Golf demo – ukázka a vysvětlení golfové hry (švih, chipping, putting, pitching)
• Vyzkoušení si hry pod dohledem trenéra (švih, chipping, putting, pitching)
• Balíček zahrnuje služby profesionálního trenéra, zapůjčení kompletní výbavy, půjčení tréninkových míčků, vstup na golfové tréninkové plochy a veškerý servis)
• Malý golfový dárek na památku

Trvání:

3 dny – 2 noci.
Výuka golfu 3 hodiny. Po ukončení tréninku mohou klienti v areálu ještě neomezenou dobu zůstat zdarma a v případě zájmu si dále trénovat (doplácí se pouze za půjčení tréninkových míčků).

Sezóna:

Celoročně. V zimním období a pro případ deště jsou k dispozici krytá tréninková stanoviště.

Lokalita:

Poděbrady.

Tip:

Na místě je možno dokoupit lázeňské procedury (masáže a koupele) v moderním balneo centru, které se nachází přímo v budově Vašeho hotelu.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 194

Cena: 9 700,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Golfové pobyty: