0

Thajské masáže Brno

Thajské masáže Brno - dotek Thajska v Brně. Lidské tělo je složitý organismus, a tudíž je o něj potřeba dostatečným způsobem pečovat. Zvláště v dnešní době, kdy je všude kolem nás přítomno neustálé napětí a stres.

Pokud je fyzická a duševní kondice těla dlouhodobě opomíjena, dostaví se jeho únava a to má za následek pokles vaší výkonnosti v zaměstnání, při studiu apod. A právě při únavě organismu již dlouhá léta spolehlivě pomáhají nejrůznější masážní techniky.

Jednou z nejoblíbenějších a nejspolehlivějších masážních technik je tradiční thajská masáž. Při thajské masáži je využíváno prvků jógy a akupresury. Při masáži dochází k působení na zvláštní tlakové body na lidském těle, což má za následek uvolnění svalového napětí, kloubů, šlach, chodidel, natažení páteře či celkové pročištění energetických drah a center. Dalo by se tedy říci, že z masážního salónu odcházíte v úplně jiné kondici, než v jaké jste přišli. Dříve bolestivé pohyby vám najednou nečiní vůbec žádné potíže, cítíte se svěže a plni energie.

DOPORUČUJEME:              KRÁLOVSKÁ THAJSKÁ MASÁŽ BRNO            THAJSKÁ MASÁŽ PRO DVA 

 Tradiční thajská masáž je také ideálním zážitkem, který můžete darovat některému ze svých blízkých a pomoci mu ke znovuzískání ztracené energie. Zážitek v podobě tradiční thajské masáže, nabízíme ve dvou variantách, kromě klasické thajské masáže můžete prožít, nebo darovat, thajskou masáž chodidel. Určitě nenajdete zážitek, který by po náročném pracovním týdnu prospěl obdarované osobě více, než právě thajská masáž.


Nyní si mohou tradiční thajskou masáž dopřát také obyvatelé Brna. Zážitek se bude odehrávat v luxusním brněnském masážním salónu, kde vás budou mít na starosti pravé thajské masérky, vyškolené v tradičních thajských školách. Thajské masáže jsou přístupny téměř všem, bez věkových omezení. Thajská masáž není vhodná pouze pro osoby trpící osteoporózou, křečovými žilami, těhotné ženy či osoby čerstvě po úrazech.

Naše firma, pamatuje i na páry, jež si chtějí thajskou masáž vychutnat společně. Thajská masáž pro dva je vhodná také jako dárek k Valentýnu nebo jiným příležitostem. Cena thajské masáže pro jednoho se pohybuje okolo 1 100 Kč, masáž pro dvě osoby vás vyjde na necelých 2 500 Kč.

Pokud jste pozvání na svatbu, pak určitě přemýšlíte nad vhodným svatebním darem. Pokud máte rádi originální svatební dary, pak možná právě Thajská masáž pro dva je tím pravým dárkem pro novomanžele. Nebo se můžete inspirovat jinými zážitky ze sekce zážitky pro dva.

Thajské masáže jsou vhodné také jako dárky k narozeninám.