0
Mám poukaz

Simulátor ponorky U-BOAT (60min.)

Vyzkoušejte si ojedinělý simulátor ponorky U-Boat a vydejte se na bojovou misi do Atlantiku. Otevřte originální dveře a vstupte na velící můstek ponorky - viz. reálné fotografie můstku.

Praha
75 min.
1 - 3 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 3 540,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Vyzkoušejte si ojedinělý simulátor ponorky U-Boat a vydejte se na bojovou misi do Atlantiku. Otevřte originální dveře a vstupte na velící můstek ponorky - viz. reálné fotografie můstku.

Zážitek je určen pro jednu až tři osoby (vy + váš doprovod). Je jen na Vás, zda-li přijdete sám nebo ve třech. Pokud budete tři, jeden z Vás bude kapitán u periskopu, druhý kormidelník u řízení a třetí zbraňový důstojník u odpalování torpéd.

Chcete si vyzkoušet simulátor ponorky, do kterého se může v případě potíží dostat i voda? Máme pro vás připraven trenažér velícího můstku ponorky s možností záplavy vodou, který je schopný přiblížit atmosféru boje v jedné z nejnebezpečnějších Hitlerových zbraní.  Stísněný a studený prostor ponorky, kdy jen světla žárovek prozrazují, zda-li je den nebo noc, ve vás vyvolají chmurný pocit už jen vstupem do simulátoru. Mohutný periskop s nastavitelnou výškou a neomezeným rozsahem otáčení umožňuje rozhled dokonce i pod vodou.

Po úvodní instruktáži si během 30-ti minut vyzkoušíte útok na konvoj obchodních lodí v Atlantiku. Začnete v periskopové hloubce a váš cíl bude na dostřel torpéd. Pokud neuděláte zásadní chybu, měli byste potopit většinu obchodních lodí a vyhnout se útoku doprovodných válečných lodí.

Po absolvování základní mise a seznámení se s ovládáním ponorky Vás čeká další mise, tentokrát na základě reálné předlohy z 2. Světové války, kdy se blížíte na pomoc další ponorce, která se ocitla pod nepřátelskou palbou a nemůže se ponořit.

Dojde-li k výbuchu miny v blízkosti vaší ponorky, může dojít k průniku reálné vody a její únik budete muset vyřešit. Podaří-li se vám ustát tento útok, vynořit se zpět do periskopové hloubky a potopit cíl, budete se cítit jako ostřílení námořní vlci. Simulátor je určený jako zážitek pro jednu až tři osoby.

Zážitek Simulátor ponorky U-BOAT obsahuje:

• 60 minut v simulátoru ponorky U-BOAT
• prohlídka všech 8 simulátorů v centru
• 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci

Trvání:

Cca 90 minut (60 minut v simulátoru ponorky + prohlídka + 15 minut RC model)

Počet osob:

1 až 3 osoby
Můžete příjít sám a absolvovat tento zážitek v ponorce spolu s instruktorem.
Nebo můžete příjít ve dvou či ve třech a obsadit tyto pozice: kapitán u periskopu, kormidelník u řízení a zbraňový důstojník u odpalování torpéd.

Sezóna:

Celoročně, vždy středa až sobota.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Minimální věk je 14 let.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 71

Cena: 3 540,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Letecké simulátory: