0

Simulátor Formule 1 (90 min.)

Dopřejte si plných 90 minut jízdy na špičkovém simulátoru Formule 1. Úžasný pocit rychlosti, dokonalý zvuk a vizualizace, rychlá jízda - čeká Vás nezapomenutelný zážitek.

Praha
90 minut
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 990,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si plných 90 minut jízdy na špičkovém simulátoru Formule 1. Úžasný pocit rychlosti, dokonalý zvuk a vizualizace, rychlá jízda - čeká Vás nezapomenutelný zážitek.

Položíte se do sedaček se stejnou pozicí jako ve skutečném monopostu, pomocí elektromotoru nastavíte vzdálenost pedálů mezi 150-200cm vaší výšky, uchopíte repliku volantu F1 Ferrari s precizní zpětnou vazbou se schopností zátěže do až 15kg dle situace na trati. Díky 6 metrů široké polokruhové vizualizaci s vysokým rozlišením uvidíte do nájezdu libovolné zatáčky. Na volantu je umístěn display indikující rychlost, otáčky, zařazený rychlostní stupeň a čas, to vše jako ve skutečnosti. Pocit iluze skutečného motoru vytváří mohutný subwoofer s reproduktory schovaný v kokpitu za sedačkou. Dávka adrenalinu je srovnatelná se skutečností. 

Zážitek Simulátor Formule 1 (90 minut) obsahuje:

Jízdu na simulátoru Formule 1 po dobu 90ti minut.

Trvání:

90 minut

Počet osob:

1 osoba

Sezóna:

Celoročně, vždy středa až sobota.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Určeno nejen pro dospělé, jen je nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály.

Specifikace simulátoru:

Jedná se o špičkový simulátor F1, který je složen z kvalitních součástí. Sedačka je vyrobená v licenci týmu F1 Redbull kopírující polohu jezdce skutečné Formule 1. Volant Thrustmaster Whell Integral je schopný vyvinout a přenést přesnou sílu řízení až 15kg do vašich rukou. V neposlední řadě systém pro přenášení vibrací z motoru a jízdy, multikanálový zvuk Dolby THX a Full HD projektorová vizualizace s uhlopříčkou 2,5m s možností 2D nebo 3D grafické vizualizace.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 60

Cena: 2 990,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Simulátor F1: