0
Mám poukaz

Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna

Nový speciální zážitek pro Vás, lákavá dvojkombinace atraktivních zážitků. Vyzkoušejte si nejprve plně pohyblivý letecký simulátor a následně skutečný let a pilotování letadla během letu.

Praha a Roudnice
60 + 30 minut
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 5 990,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Nový speciální zážitek pro Vás, lákavá dvojkombinace atraktivních zážitků. Vyzkoušejte si nejprve plně pohyblivý letecký simulátor a následně skutečný let a pilotování letadla během letu.

Tento balíček dvou služeb se skládá z 60 minut letu na simulátoru Cessna C182RG a dále z 30-ti minutového letu skutečnou Cessnou, kdy si budete moci vyzkoušet řízení letadla.

Letecký simulátor:
Během 60 minut na simulátoru si provedeme předletový briefing a procvičíme let po trase, na okruhu včetně nácviku nouzového přistání. Zvládnete to?  Když se vám přistání nepovede, ucítíte to na vlastním těle. Simulátor je možný konfigurovat jako SEP Cessna 182RG / MEP Piper Seneca. Jedná se o plně pohyblivý simulátor.

Skutečný let a řízení letadla Cessna 172RG:
Budete plnit funkci druhého pilota, vyzkoušíte si rozdíl v řízení skutečného letadla oproti simulátoru. Let trvá 30 minut, můžete vzít s sebou i dvoučlenný doprovod.

Zážitek Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna obsahuje:

• Letecký simulátor Cessna 182RG (60 minut, lokalita Praha)
• 30-ti minutový let letadlem Cessna 172RG pilotovaný instruktorem. (lokalita Roudnice n.L.) pro Vás s možností dvoučlenného doprovodu 

Počet osob:

1

Lokalita:

Letecký simulátor - Praha
Let Cessnou - Roudnice n.L.

Další podmínky:

Zážitek je určen pro osoby 16 - 65 let s celoročním provozem letadel. Letadla jsou vytápěná. Nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály  a výhledu z kabiny.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 120

Cena: 5 990,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Letecké simulátory: