0

Letecké simulátory a trenažéry

Ať už jste fanda leteckých simulátorů nebo pilot který si chce rozšířit licenci, popřípadě získat další kvalifikaci, právě pro vás jsou určeny zážitky z naší nabídky leteckých simulátorů.

První simulátory známe z dob první světové války. Tyto primitivní repliky postupně nahradili simulátory, které napodobovali i pohyb. Letecké simulátory vešli do podvědomí v roce 1934, kdy jich americká armáda několik nakoupila z důvodu řady fatálních nehod, které se stali, když byli piloti odkázání pouze na přístroje. Do roku 1945 měla armáda již více jak 10 000 simulátorů a proto se toto období právem považuje za zlomové, co se týče létání na simulátorech.

DOPORUČUJEME:             LETECKÝ SIMULÁTOR BOEING 737                 LETECKÝ SIMULÁTOR CESSNA
Stejně jako čas, tak i technika jde kupředu a při výrobě leteckých simulátorů se využívají všechny dostupné technické novinky a vymoženosti. S příchodem počítačů se přechází na počítačovou simulaci.

V současnosti nejlepší simulátory jsou 100% kopií reálného letadla, leteckých vlastností a stejně tak simulací všech situací, které mohou během letu nastat. V kokpitu leteckého simulátoru cítíte pohyb do všech stran, zrychlení, nebo například kouř v pilotní kabině. Úkolem leteckých simulátorů je připravit piloty a posádku na nouzové situace, které nelze při reálném letu nacvičit. Vyzkoušíte si například požár motoru, ztrátu přetlaku, poškození podvozku, GPWS, TCAS a řadu dalších nouzových stavů.

Letecké simulátory z naší nabídky, patří mezi nejdokonalejší. Jsou také typové, což znamená, že jde o věrnou kopii skutečného kokpitu. Tyto letecké simulátory se označují zkratkou FFS (Full Fligt Simulator). Tyto simulátory jsou v České republice pouze dva a využívají se převážně k výcviku pilotů. Simulátor je v provozu prakticky nepřetržitě, 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Mimo provoz, je pouze pokud je potřeba udělat běžnou údržbu. Jak už jsme naznačili na začátku, jste-li letecký nadšenec a chcete zažít víc než jen při sezení u počítače, je vaším dalším logickým krokem letecký simulátor.

Letecký simulátor Boeing 737 - start a přistání trenažér

V naší nabídce najdete celkem tři zážitky, které můžete absolvovat na leteckém simulátoru FFS, pro Boeing 737. V prvním případě, jde o zážitek, na téma zachraňte Boeing. Co je jeho úkolem, je zcela zřejmé. V dalším případě půjde o simulaci startu a přistání. A v posledním zážitku půjde o různé simulace startů a přistání na různých letištích, které si můžete vybrat. Za zkoušku určitě stojí například známé a obávané letiště St.Marteen.

Letecký simulátor Cessna

Kdo neholduje velkým dopravním letadlům, může vyzkoušet pilotování jednoho z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších letadel Cessna. Letecký simulátor Cessny je na stejné úrovni jako předcházející pro Boeing. Detaily jsou na takové úrovni, že uvidíte každý kamínek na přistávací dráze. S Cessnou můžete nacvičovat na Hawai, nebo se proletět kolem světa včetně přistání na několika letištích kde musíte samozřejmě dotankovat. Letecký simulátor Cessna.

Máte vybráno? Ať už se rozhodnete jakkoliv, jsme si jisti, že půjde o nevšední zážitek. Tak neztrácejte čas na zemi a vydejte se s námi na nebezpečnou misi letadlem. Přistání bez komplikací přeje firma Esennce s.r.o.