0

Hummer Centrum Praha

Hummer Centrum Praha Horní Počernice je největší hummer centrum v ČR. Na okraji Prahy nabízí jízdy vozy Hummer H2 a Humvee. Darujte hummer jízdy v tomto originálním centru.

Na okraji Prahy 9, na třetím kilometru dálnice D1 u čerpací stanice Benziny, leží oblast, ve které byste na první pohled asi jen stěží hledali velké auto moto centrum. Opak je ale pravdou. Právě v těchto místech se nachází známé Hummer Centrum Praha, jehož součásní je i populární Hummer Tvrz.

Co vše vám nabídne Hummer Centrum Praha?

Vyhlášenou specialitou areálu je zejména jízda v legendárním armádním vozidle Hummer. Jednoduše dostanete klíčky od tohoto luxusního automobilu a vydáte se s ním na nedalekou terénní dráhu, kde jej podrobíte pravé zátěžové zkoušce. Teprve tady poznáte, jaký je to pocit, když můžete řídit pravý klenot amerického automobilového průmyslu. Můžete si osahat i o něco mladší a luxusnější verze automobilu Hummer - Hummer H2 a civilní verzi - Hummer H3. V areálu si budete moci vyzkoušet i noční safari jízdy na korbě Hummeru H1. Pojďte se také vydat vstříc bahnitým srázům a kopcům. Vyzkoušejte si pravou adrenalinovou jízdu v nejoblíbenějším offroadu na světě, jízda Hummerem Praha čeká na Vás.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ:    JÍZDA HUMMEREM PRAHA       JÍZDA HUMMEREM OLOMOUC      JÍZDA HUMVEE

Hummer Tvrz Praha

Jakmile projdete branou a zavítáte dovnitř, vykoukne na vás unikátní středověké městečko – jediné svého druhu v České republice. Městečko obklopuje mnoho netradičních atrakcí, jež vás (a nejenom vás, ale i vaše děti) spolehlivě zabaví po celý den. Každý, kdo zavítat do tohoto kouzelného areálu, se může těšit na bohatý program. Čeká na vás řada vskutku originálních představení, která obstarávají profesionální baviči, obratní akrobaté a zkušení šermíři. Proto zde řada firem pořádá pravidelně večírky a teambuildingové akce pro své zaměstnance.

Areál Hummer Centrum Praha je dostatečně velký pro pořádání rozsáhlých akcí, kterých se zúčastní i několik set osob, je možné v něm pořádat nezapomenutelné svatby a nebo originálně oslavit výročí. Celá vaše oslava může být navíc dle vašeho přání stylizována do období vrcholné gotiky. Například do časů, kdy u nás vládl Karel IV. Všude kolem budou chrabří rytíři a skvostně oblečené dvorní dámy. Nebudou chybět ani šermířské šarvátky. Nebo se bude vše odehrávat v období baroka, které bylo pověstné svou rozpustilostí a frivolností. Další možností je, že se všichni převlečete za lapky, drsné loupežníky a budete si hrát na pověstné Piráty z Karibiku. Vše záleží jen na vás.

Abyste při oslavách nemuseli hladovět, je v areálu neustále přítomen také týmem lidí, který zajišťuje cateringové služby po celou dobu konání akce. Lze si také objednat ohnivou show s ohňostroji či dobový hudební doprovod. Protože má provozovatel Hummer Tvrze (firma HUMMER Centrum s.r.o.) dostatečně široký vozový park, může vám nabídnout také odvoz hostů do areálu a po akci i jejich rozvoz zpět k jejich domovům. Vaši hosté tak mohou nechat automobil v garáži. V klidu si užijí večírek. Nebudou se muset strachovat o to, zda požili během akce nějaký alkohol a jak se vlastně dostanou domů.

Na své si v areálu přijdou i rodiny s dětmi. Hummer Centrum Praha pravidelně pořádá různé kulturní akce jako například: výuku tanců, dětský turnaj, sokolnické ukázky, povídání o životě rytíře, atd. Tyto programy hojně navštěvují školy z celé ČR. Je tomu tak zejména kvůli tomu, že se zde jejich žáci nejenom skvěle zabaví, ale také přiučí něčemu novému. V rámci některých programů se totiž konají také vědomostní soutěž z historie a z dalších školních předmětů. Vaše děti si zde vyzkouší i jízdu na koních pod dohledem zkušeného instruktora, zaskákají si na trampolínách nebo si zastřílí z luku na terč. Během dne jsou pak vždy pro návštěvníky připravena různorodá vystoupení kejklířů, obratných akrobatů, kaskadérů a tanečnic. Zhlédnete zde i přehlídku šermířů a souboje chrabrých rytířů. Zažijete středověké rytířské slavnosti a rytířská klání. Děti se mohou těšit na loutková divadla, světoznámé vypravěče pohádek a na mnoho dalších působivých představení, která se pravidelně obměňují. Nestane se vám tak, že byste zažili dvakrát stejné vystoupení nebo, že byste se během dne nudili.

O provozovateli Hummer Centrum Praha

Hummer Centrum Praha provozuje firma HUMMER Centrum s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem vozidel Hummer. Provozuje jedinečný motoristický areál HUMMER ACADEMY. Zde si můžete zajezdit jak s offroadovými automobily (k dispozici je vám Hummvee, Hummer H1 – H3, Jeep Rubicon, veterán Chevy Blaze K5) tak i s různými ATV stroji. V areálu si tak můžete zajezdit na čtyřkolkách. Máte šanci usednout za volant terénní nebo sportovní buggyny. Na nedalekém okruhu provětráte váš terénní automobil či si zahrajete bojové hry (paintball, airsoft, plnění vojenských úkolů, atd.). To vše a mnohem více na vás čeká v areálu Hummer Centrum Praha.