0

Dárky pro seniory

Dárky pro seniory mohou být originální! Udělejte radost svým blízkým nevšedními dárky a věnujte zážitky. Slova díků a nezapomenutelné vzpomínky budou stát za to.

Připravili jsme pro vás spoustu tipů na nevšední zážitkové dárky pro seniory. Obdarujte své rodiče nebo prarodiče zážitkem, na který nikdy nezapomenou.

Zážitkové dárky všeho druhu

Kniha, dobrá káva, láhev něčeho ostřejšího. To jsou hezké dárky pro seniora, kterými jistě neurazíte. Ale pokud chcete obdarovaného skutečně potěšit a překvapit skvělým nápadem na dárek, věnujte mu zážitek! Vybírat můžete z mnoha druhů zážitků, které se hodí darovat ke každé příležitosti.

Darujte cestu k oblakům

Mezi nejoblíbenější zážitky pro seniory patří lety balonem a vyhlídkové lety letadlem. Poukazy na lety balónem nabízíme v několika variantách a cenových kategoriích. Pořídit můžete jednotlivé letenky nebo dokonce luxusní soukromý let balonem spojený s piknikem. Vyhlídkové lety malým letadlem jsou vhodným dárkem pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí výšek.

Dárky plné relaxace

Skvělým tipem na dárek pro seniory jsou zážitky v pivních lázních. Nabízíme balíčky samotných pivních procedur bez noclehu v hotelu i pobytové balíčky s ubytováním. Pivní koupele jsou nejen zábavné a příjemné, ale také podporují krevní oběh a prospívají pokožce. U nás si můžete vybrat z devíti různých pivních lázní v České republice!

Jak dárkový balíček vypadá?

Certifikát na vybraný zážitek zabalíme spolu s průvodním dopisem do hezké dárkové krabičky. Postaráme se tak za vás o pěkné zabalení dárku a ušetříme váš čas. Balíček doručíme do druhého pracovního dne na adresu, kterou si zvolíte při objednávce nebo si ho můžete vyzvednout v pražském sídle naší firmy. Jsme zavedená zážitková agentura, nákup u nás je bezpečný.

Máte dotazy? Zavolejte nám, rádi vám poradíme a pomůžeme s vaší objednávkou.