Zážitky jako dárky

 

Přemýšlíte o firemním dárku pro slavnostní příležitosti (firemní výročí, konference pro obchodníky, prezentace, Vánoce, apod.)?

Překvapte své obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance netradičním dárkem. Namísto tradičních zaběhnutých dárků (oděvy, psací potřeby,…) věnujte poukazy na zážitek!

         Připravíme pro Vás poukazy v hodnotě, kterou si zvolíte.  

 

 


 

Proč vybrat právě zážitek jako dárek pro firemní klienty, obchodní partnery a zaměstnance?

Pokud Vás budou s obdarovanými spojovat darované zážitky, získáte si nezapomenutelné místo v jejich srdcích a Vaše obchodní nebo zaměstnanecké vztahy se posunou na kvalitativně vyšší úroveň.

Jak vybrat vhodný dárek = zážitek, který by se líbil všem?

V případě, že si nejste jisti výběrem vhodného zážitku pro celou firemní objednávku, máme pro Vás optimální řešení ve formě univerzálního certifikátu. Stačí zvolit pouze výši bodů (1 bod = 50 Kč), které chcete do dárku investovat. Obdarovaný si bude moci vybrat zážitek sám dle vlastního vkusu z nabídky zážitků v odpovídajícím bodovém hodnocení.

Jaké jsou výhody univerzálního certifikátu?

Kromě hlavní výhody univerzálního certifikátu, kterou je široký výběr zážitků odpovídající bodové hodnotě certifikátu, je jeho další výhodou 2-násobná časová platnost. Všechny universální certifikáty mají prodlouženou platnost na 12 měsíců.

Bude obdarovaný seznámen s nabídkou zážitků, ze které bude moci vybírat?

K usnadnění nabídky zážitků, které bude možné čerpat do bodové hodnoty certifikátu, Vám rádi připravíme seznam zážitků a připojíme ho k dárku. Bude záležet pak na každém obdarovaném, zda využije jeden zážitek za plný počet bodů, nebo si v rámci počtu bodů vybere zážitků více.

Pozná obdarovaný ze seznamu zážitků jejich skutečnou cenu?

Každý obdarovaný obdrží dárkový balíček, ve kterém nalezne univerzální certifikát, dopis s informací o bodové hodnotě certifikátu a seznam zážitků, za kterých si bude moci vybrat. Obdarovaný nebude mít možnost vidět na seznamu skutečnou cenu zážitků, jen jejich bodovou hodnotu.

Bude použito pro firemní objednávku standardní dárkové balení?

Pro firemní objednávku může být použito standardní dárkové balení, nebo je možné připravit na základě Vašich požadavků dárkové balení přizpůsobené Vaší firmě. V tom případě standardní balení upravíme tak, aby byla z dárku patrná spojitost dárku s Vaší firmou - na krabičku umístíme Vaše firemní logo. (V závislosti na počtu objednaných kusů můžeme dle Vašich požadavků upravit i barvu krabičky.)

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 12ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.