463 výdejních míst
v ČR a SR
100 výdejních míst v ČR i SR více informací
Doručení
ZÍTRA  (DPD)
DNES (kurýr)
Doručení více informací
Balení zážitku Balení zážitku více informací
Platnost poukazů Platnost poukazů více informací
Termíny zážitků Termíny zážitků Jak na to?
Doručení poštou
do zahraničí
Doručení poštou do zahraničí více informací
Najít zážitek
Objednávka a informace
724 815 847

prac. dny: 08.00 – 16.30

další kontakty
Rezervace termínu

Jste-li držitelem certifikátu,
rezervujte si termín zážitku

On-line rezervace Telefonická rezervace


Zážitkové aktuality

Prosince akce - platnost certifikátů 11 měsíců

I letos jsme se rozhodli zopakovat prosincovou akci, kdy certifikáty zakoupené během tohoto měsíce budou mít platnost do 30. listopadu 2016. více

Den dopravy zdarma

Také letos jsme se zapojili do akce "Den dopravy zdarma" pořádané nákupním rádcem Heureka.cz. více

Kurz jachtingu (2+2 zdarma)

Pokud si zakoupíte zážitek „Den na jachtě pro dva (výuka jachtingu)" získáte možnost vzít si s sebou až 2 osoby zdarma. Tuto možnost přivítají například rodiny. více

Zážitek týdne
Vaše zážitky

Jízda ve Ferrari 458 Italia

Dobrý večer. Ačkoliv je mi 65 let a celý život je mi motorismus na dvou i čtyřech kolech stále blízký a přinesl mi mnoho radostí. Vánoční dárek výše uvedený byl skvělým vrcholem. Chtěl bych Vám velmi poděkovat, že takové akce zajišťujete. více

Thajská kuchyně u Vás doma

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za zorganizovaný zážitek Thajské kuchyně. Všichni zúčastnění byli moc spokojení a provozovatel tohoto zážitku byl prezentován výborným kuchařem a příjemnou asistentkou. více

Thajská masáž pro dva - recenze

Dobrý den, thajskou masáž jsme prožili společně s manželkou. Zážitek jsem od ní dostal před půl rokem jako dárek k Valentýnu. Salón nás velmi překvapil, bylo to opravdu luxusní a dýchl na nás orient. Celá masáž proběhla v příjemné atmosféře. víceZážitky jako dárek - Vánoční dárky

Vánoční dárky

Nudným svetrům s jeleny a bačkorám odzvonil zvonec!

Darujte jako vánoční dárky zážitky a splňte svým blízkým jejich sny. Máme pro Vás úžasné tipy na vánoční dárky pro všechny. 
Vánoce 2015 jsou ve znamení zážitků. Zážitky jsou vhodné jako vánoční dárky pro muže, vánoční dárky pro ženy, originální vánoční dárky pro rodiče. Adrenalinové zážitky jsou vhodné jako dárky k Vánocům pro muže, relaxační zážitky naopak jako dárky k Vánocům pro ženy. Příjemné masáže darujte jako vánoční dárky pro maminky. Zážitky pro dva, které jsou určené pro dvojice, můžete věnovat jako dárky k Vánocům pro rodiče. Automobilové zážitky, např. škola smyku, jsou vhodné jako vánoční dárky pro přítele. Zážitky jako dárky na Vánoce udělají radost.

 

Dárky k Vánocům patří stejně jako vánoční hvězda na vánoční stromeček nebo vánoční dekorace k štědrovečerní večeři. Vánoční dárky a celé svátky představují kromě pohody a klidu také radost a štěstí. Někomu udělá radost dárek pod stromečkem, jiným rodina pohromadě. My pro vás máme pár tipů nejen na vánoční dárky roku 2015. Buďte letos originální a nadělujte netradiční vánoční dárky.

Vánoční dárky a jejich historie

Tradice vánočních dárků sahá až do středověku. Vánoční dárky byly odjakživa symbolem upevňování vzájemných vztahů. Dříve se kromě vlastnoručně vyrobených vánočních dárků nadělovala například červená jablka jako symbol dlouhověkosti, síly a zdraví nebo ořechy, pro moudrost a zralost. Symbolů bylo nespočet a každý měl specifickou vlastnost a význam. Například pokud jste ve středověku chtěli někomu o Vánocích popřát slávu a štěstí, darovali jste mu parfém nebo vonnou mast.

Vánoční dárek

Prostřednictvím vánočních dárků byste měli dávat kousek sebe. Proto se v dávných dobách převážná část dárků vyráběla vlastnoručně. Přestože dnes dáváme přednost hmotným darům v podobě nakoupených produktů, i tak by měly dárky k Vánocům něčím vypovídat o snaze a pečlivém výběru při jejich nakupování. Věnovat originální dárky k Vánocům se možná zdá nelehkým úkolem, nicméně záleží na tom, kde hledáte. Porozhlédněte se třeba u nás, originální vánoční dárky kam se podíváte.

Vánoční zajímavosti

Každé malé dítě u nás ví, že dárky přináší Ježíšek. Nikdo z dětí ani dospělých už ale netuší, jak Ježíšek vypadá. Ježíšek jako takový je totiž převážně českou doménou. Ve světě jeho roli a podobu všichni znají jako staršího dědečka se stříbrně bílými vousy a v červeném obleku. Ve Francii je Ježíšek znám jako Pepa Noell, ve Finsku Velký Ukko a třeba ve Švédsku jako Jultomen.

Vánoční dárky 2015

Chtěli byste letos nadělit něco exkluzivního? Hledáte originálního a netradiční vánoční dárky 2015? Agentura na zážitky Esennce přináší téměř 300 tipů na dárky k Vánocům 2015. Vše přehledně rozděleno do kategorií a zaměření. Od adrenalinových, přes sportovní a gurmánské, až po zážitky věnující se kráse a zdraví. Hledat můžete v rubrikách vánoční dárky 2015 pro ženy, vánoční dárky 2015 pro muže, k narozeninám, pro dva, atd. Kromě množství doporučení na zážitky několikrát do měsíce vychází články, kde najdete zajímavé tipy na dárky k nejrůznějším příležitostem. Navíc každý zakoupený zážitek dostanete v originálním balení, za které se rozhodně nemusíte stydět. Přesvědčte se sami, že nakoupit originální dárky na Vánoce 2015 nemůže být snadnější. Vánoční dárky 2015 od Esennce, opravdové zážitky.

Tipy na vánoční dárky

Jen pro úplnost prozradíme nějaké tipy na vánoční dárky a to nejen pro rok 2015. Například tandemový seskok padákem může vyrazit dech, způsobit záplavu euforie nebo navodit pocit dokonalého štěstí. Stejně tak například let balónem nebo vyhlídkové lety. Splnění snu nebylo nikdy jednodušší. I kdyby jste se chtěli proletět ve stíhačce, naplnit si břicho na středověké hostině nebo prožít nejromantičtější víkend života v paláci či zámku, vše můžete mít během několika kliknutí. Podívejme se podrobněji, čím můžete pod vánočním stromečkem překvapit svého partnera, partnerku, milence, milenku, muže, ženu, babičku, dědečka, strýce, bratra, sestru ... Esennce, vánoční dárky pro všechny.

Vánoční dárky pro ženy

Vsaďte na krásu nebo zdraví a nikdy neprohrajete. Kleopatřin sen se jako dárek k Vánocům pro ženy stane skutečností. Stejně jako zážitky z kategorie relaxace a masáže. Která z žen by odolala čokoládovému pokušení nebo thajské masáži chodidel. Pokud nechcete své ženě závidět, vydejte se relaxovat společně. Pivní lázně pro dva, nebo Thajská masáž pro dva bude ideální vánoční dárek. Tipy na vánoční dárky pro ženy najdete také v kategorii zážitkové pobyty. Jak by se Vaší ženě líbil romantický Wellness víkend nebo víkend na jachtě?

Vánoční dárky pro muže

Muži mají v genech překonávání strachu a překážek, proto když vybíráte vánoční dárky pro muže, hledejte v kategoriích adrenalin, vzduch nebo například auto-moto. Kdo by nepřijal výzvu v podobě zážitku adrenalinový den, který muž by nechtěl řídit vznášedlo a kdo si myslíte, že by odmítl školu smyku nebo Hummer jízdu. Samozřejmostí jsou vánoční dárky pro muže v podobě sportovních zážitků. Opravdu originální tipy na dárky k Vánocům pro muže najdete v kategorii hobby. Zážitky jako pasení ovcí v Beskydech nebo popelářem na zkoušku mluví za vše. Originální a zábavné.

Vánoční dárky pro klienty

Hledáte originální a přitom kvalitní vánoční dárky pro klienty? Darujte jako vánoční dárky pro klienty poukazy na zážitky od prověřené zážitkové agentury ESENNCE, vítěze čtyř ročníků ShopRoku. Originání dárky klienty potěší, každý klient si vybere z pestré nabídky. Pokrýváme celou ČR.

Originální dárky k Vánocům

Teď už vidíte, že vybrat ty originální dárky na Vánoce nemusí být tak složité a dokonce, že se ani nemusíte stát součástí davového šílenství v obchodech a obchodních centrech. V klidu z pohodlí domova objednáte originální dárky k Vánocům pro celou rodinu. V nabídce jsou luxusní, ale také levné vánoční dárky. Připomínáme, že nejen jako vánoční dárky jsou naše zážitky vhodné. Zážitky zůstanou nejen v srdci, zážitky jsou jako dárky navždy. Letos mohou být vánoční dárky ještě originálnější a zábavnější, stačí si jen vybrat.

Vánoční dárky jako dárkové poukazy

Když nevíte, který dárek na Vánoce vybrat jako nejvhodnější, nezoufejte. Pro všechny, kteří si nejsou jistí nebo vybírají pro jedince, kterým je těžké se zavděčit, jsou zde dárkové poukazy. Samozřejmě to neplatí jen pro vánoční dárky 2015. Dárkové poukazy jsou pro vás připraveny v několika hodnotách, které jsou přepočítány na body (obdarovaný na první pohled nepozná, kolik jeho dárek na Vánoce stál) a ty si pak může vyměnit za jeden nebo více zážitků. Dárkové poukazy jako dárky k Vánocům jsou velice oblíbené pro jejich praktičnost. Platnost poukazu je omezená, ale jeho expirace je dostatečně dlouhá na pohodlné uplatnění do dalších Vánoc.

Vánoční dárky

Vánoce opět klepou na dveře. Vánoční svátky patří k nejkrásnějším v roce a ani letošní nebudou výjimkou. Pro některé je to čas, kdy je potřeba sepsat seznam pro Ježíška a pro jiné zase čas začít přemýšlet, koho čím překvapit. Přiznejme si na rovinu, být každý rok originální je přinejmenším složité. Nicméně, originalita se dá nahradit a budete potřebovat něco neotřelého, zajímavého a zábavného. Vánoční dárky jsou o radosti, stejně jako zážitky, které nabízíme. Máme pro Vás radost v té nejčistší formě. Máme pro Vás neotřelé, zajímavé i zábavné dárky k Vánocům. Zážitky.

Dárky k Vánocům

Rádi bychom vám ušetřili čas při hledání vánočních dárků a nabídli Vám místo, kde vyberete dárky k Vánocům pro všechny. Nakupte u nás, budete originální a jistě rozdáte spoustu radosti. Také ušetříte čas, který můžete věnovat vánočním přípravám nebo rodině. Máme pro Vás pár tipů a nápadů na jedinečné vánoční dárky, se kterými rozdáte spoustu nezapomenutelné radosti.

Vánoční dárky pro muže

Je na čase oželet vánoční dárky v podobě ponožek, něčeho do auta, popřípadě kolínské z televizní reklamy nebo kouskem nářadí. Překvapte něčím netradičním a věnujte něco, nač obdarovaný nezapomene minimálně do dalších Vánoc. Jako první tip na vánoční dárky pro muže přinášíme všem tvrdým chlapům. Jízda Hummerem H1 potěší nejednoho dobrodruha. Let dvojplošníkem možná splní sen nejednoho muže. Originálním vánočním dárkem s nápadem jsou pak zážitky, ve kterých se na jeden den můžete proměnit například v silničáře, bagristu nebo v pastevce při zážitku pasení ovcí v Beskydech. Pro všechny milovníky zlatavého moku jsou určeny pivní lázně.

Vánoční dárky pro ženy

Uznejte sami, že nejen během vánočních svátků mají ženy mnohem více starostí než muži. Úklid, výzdoba, vánoční tabule, pečení cukroví, příprava štědrovečerní večeře a mezi tím starosti každodenního života. Odměňte svoji ženu něčím, co jí dá najevo, že si jí vážíte, něčím, po čem se bude cítit šťastná a spokojená. Dopřejte jí například odpočinek v podobě masáže. Můžete jí také dopřát luxusu v podobě lázně královny Kleopatry. Mezi originální vánoční dárky pro ženy patří zážitek drbání, kde si užije chvíle absolutní mentální úlevy.

Vánoční dárky pro dva

Chcete pro sebe a svého partnera nějaký společný vánoční dárek? Chcete věnovat více času jeden druhému? Užijte si společně relaxace, adrenalinu nebo jiných zážitků z naší nabídky. Wellness víkend pro dva je ideálním začátkem nového roku. Můžete také prožít noc v oblacích, zážitek, kde se spojuje romantika s dobrodružstvím.

Rodinné vánoční dárky

Ano, můžete k Vánocům koupit bazén, kde se v létě celá rodina vykoupe, můžete dát pod stromeček nový zahradní gril, na kterém si společně něco uvaříte, ale upřímně, myslíte, že je to lepší dárek, než například vyhlídkové lety? Adrenalinový den v Krkonoších nebo jachting?

Vánoční dárky nejsou všechno

Vánoční dárky by měly být něčím zvláštní. Nemusí být drahé, luxusní nebo dokonalé. Vánoční dárky by měly být něčím jedinečné. Nejen dárky k Vánocům vybírejte s láskou a věřte, že ten kdo je rozbalí, to pozná.

Nám nezbývá než popřát klidné prožití svátků vánočních v kruhu nejbližších a v dalším roce plno zážitků, které vám do života přinesou radost a nádech dobrodružství. Budeme rádi, když to bude právě s naší zážitkovou firmou.

Esennce s.r.o. – svět zážitků.


Nejnovější články

Netradiční vánoční dárky


Na letošní Vánoce budete s rodinou dlouho vzpomínat, když věnujete svým blízkým pod stromeček netradiční vánoční dárky – zážitky od ESENNCE.cz.
celý článek

Tipy na vánoční dárky


Přinášíme vám originální tipy na vánoční dárky, které vaše blízké potěší a překvapí. Darujte pod stromeček něco neobvyklého a vyberte si z nabídky zážitků, kterou jsme pro vás připravili.
 
U nás vyberete zážitky pro všechny – pro muže i ženy každého věku!
celý článek

Vánoční dárkové poukazy


Vánoce jsou za dveřmi a Vy, tak jako každý rok, přemýšlíte jaké originální dárky pořídit své rodině, přátelům a známým pod stromeček? Máme pro Vás výborné tipy na dárky k Vánocům - vánoční dárkové poukazy na zážitky. Poradíme Vám s výběrem toho pravého poukazu na zážitek a ochotně Vás provedeme celým nákupem.

Objednat si můžete sami přes náš webový formulář, je to snadné a zvládne to každý. Pokud se s počítačem moc nekamarádíte nebo na nás máte dotazy, stačí zavolat na naši zákaznickou linku, kde jsme připraveni Vám poradit a ochotně pomoci s celou objednávkou.


celý článek

Zážitky jako dárky na Vánoce


Splňte svým blízkým jejich sny, darujte jim zážitky. Zážitky jako dárky na Vánoce jsou originální volbou. Pokud hledáte tipy na na Vánoce 2014, u nás si vyberete.
celý článek

Zážitkové vánoční dárky


Mnohdy bývá nesnadné najít dárek na vánoce, u kterého neriskujete, že jej nepořídí i někdo jiný. Mnohdy bývá těžké pořídit takový vánoční dárek, který by splňoval všechny Vaše představy ohledně dárku, který chcete darovat a nemuseli jste přitom snížit rodinný rozpočet.
celý článek

Adrenalinové vánoční dárky


Podle čeho vybrat dárky na vánoce, aby potěšily? Podle čeho vybrat vánoční dárky, které najdou praktické využití? Pokud i Vy chcete darovat jedinečné dárky k vánocům, které neskončí ve skříni, ale obdarovaný jej rád použije, tak tu pro Vás máme připravené například adrenalinové zážitky, které se vyznačují především čistým dobrodružstvím a překonáním sebe sama.
celý článek

Zážitky jako dárky k Vánocům


Doba, kdy měly tradiční dárky k Vánocům podobu nové domácí obuvi či kvalitního pleteného svetru, je nenávratně pryč. Na dárky k Vánocům je dnes kladen mnohem větší důraz, než tomu bylo dříve.
celý článek

Vánoční dárek


Vánoční dárek je jedním z předních symbolů tradičních českých Vánoc. Dárky se na Vánoce rozdávají již od nepaměti a zejména u dětí se jedná o vůbec nejoblíbenější vánoční tradici.
celý článek

Originální dárek na Vánoce


Obyčejný vánoční dárek se dá sehnat a možná si myslíte, že ho dokáže koupit opravdu každý. Není to nic složitého, stačí zajít do některého z velkých obchodních center a prostě vybrat z obrovské nabídky všemožného zboží. Ovšem je nutné počítat s tím, že s podobným dárkem zřejmě moc parády nenaděláte.
celý článek

Zážitky jako dárky na Vánoce


Vybrat zajímavé a originální dárky na Vánoce je každoročně složitý a mnohdy téměř neřešitelný problémem. Přiznejme si otevřeně, kdo někdy neprožívá stres z toho, že pro někoho nemáme dárek, nebo že jsme na někoho zapomněli. Může za to hned několik různých faktorů.
celý článek

Vánoční dárky pro muže


Už přemýšlíte, co najde váš muž pod stromečkem? Pro letošní Vánoce máme několik tipů, jak překvapit a být originální. Možná splníte svému muži jeho klukovský sen.
celý článek

Originální dárky na Vánoce


Zážitky - to jsou originální dárky na Vánoce!
celý článek

Vánoční dárky pro muže


Nevíte si rady s výběrem vhodného vánočního dárku pro vašeho partnera, tatínka, dědečka, zkrátka originálního vánočního dárku pro muže? Hledáte nezapomenutelné vánoční dárky pro muže?
celý článek

Dárky na Vánoce


Vánoce patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Děti se těší na překvapení, které je čeká pod stromečkem a dospělí se nemohou dočkat jejich zářících očí, rodinné pohody a především několika volných dní, plných odpočinku.
celý článek


Zvolte zážitek
Pivní lázně
Zážitky pro
Tipy na
Oblíbené víkendySOUTĚŽ měsíce
Thajská masáž
Thajská masáž


Univerzální certifikát

Nejoblíbenější způsob darování zážitku.
Darujte univerzální certifikát a obdarovaný bude mít možnost
si sám vybrat...


Partnerský program | Všeobecné obchodní podmínky | Mapa stránek | Kontakt ESENNCE - agentura na zážitky, cestovní agentura | Zákaznická linka: +420 724 815 847