0
0,- Kč

Jízda ve formuli na okruhu

Splň si svůj dětský sen a staň se na chvíli pravým pilotem formule. Na vlastní kůži pocítíš neuvěřitelné zrychlení, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace, a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Tchořovice, Trenčín
4 kola
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 3 860,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
V prac. dnech 8:00 – 16:30


Více než 3800 recenzí


Splň si svůj dětský sen a staň se na chvíli pravým pilotem formule. Na vlastní kůži pocítíš neuvěřitelné zrychlení, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace, a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Ve Formuli Renault 2.0 zažiješ tu nejlepší jízdu ve svém životě!

Možnost zajezdit si v monopostu byla dosud výsadou pár jednotlivců. Formule Renault 2.0 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží a právě z ní vzešlo velké množství jezdců F1 jako například Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorem a výkonem 205 koní tě vystřelí z 0 na 100 km/h za neuvěřitelné 3,5 sekundy. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ neskutečnou jízdu!

Projedeš se na letišti Tchořovice (nedaleko města Příbram, cca 1,5 hodiny od Prahy) s délkou okruhu 2 km, nebo na letišti v Trenčíně (přibližně 130 km od Brna), kde absolvuješ stejně 2 km dlouhý okruh. Na obou okruzích najdeš nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíš si mega zrychlení a otestuješ dokonalou přilnavost.

Průběh zážitku „Jízda ve formuli na okruhu“:

• Po příjezdu na letiště se zaregistrujete a následně absolvujete instruktáž a seznámíte se s vozem.
• Zapůjčení potřebného vybavení - kukla, přilba, rukavice a závodní boty.
• Následuje Vaše jízda. Během prvního "seznamovacího" kola se sžijete s formulí. V dalších kolech si už budete moci vychutnat svou dokonalou jízdu.

Zážitek „Jízda ve formuli na okruhu“ obsahuje:

4 kola ve Formuli Renault 2.0
• úvodní instruktáž a seznámení se s vozem
• zapůjčení vybavení - rukavice, závodní boty, kuklu a helmu
• pohonné hmoty

Podmínky

Věk minimálně 18 let, platný řidičský průkaz sk B. Neskládá se žádná kauce. Maximální výška je 190cm a váha 100kg. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Termíny:

Jízdy probíhají v předem vyhlášených termínech.
Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závadu, bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Sezóna:

Jízdy probíhají od dubna do konce září.

Lokality:

Letiště Tchořovice (Jižní Čechy, mezi Plzní a Pískem).
Letiště Trenčín.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 77

Cena: 3 860,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Závodní okruh: